Adakent, Beylikdüzü ilçesinin semtlerinden biridir. Adakent böcek ilaçlama firması olarak, Adakent bölgesinde yer alan tüm alanlara böcek ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Haşere problemleri daha çok yeşil alanların fazla olduğu bölgelerde görülmektedir. Adakent bölgesinde yeşil alanların fazla olması beraberinde haşere problemlerini de getirmektedir. Yeşil alanlardan ev, iş yeri, ofis, apartman, bodrum gibi alanlara yiyecek bulmak için gelen haşere ve fare türleri yaşam alanlarımıza yerleşerek yuva yaparlar. Çünkü haşere ve fareler içerisinde bulunduğu ortama hemen adapte olarak zorluk çekmeden yaşayabilen canlı türleridir.

Adakent böcek ilaçlama firması, yaşam alanlarınıza yerleşerek yuva yapan tüm haşere ve kemirgen türlerini kısa sürede etkisiz hale getirmektedir.

Adakent böcek ilaçlama firması olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve kemirgen türleri;

Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, tarla faresi, pamuk faresi, bit, pire, hamam böceği, kene, kalorifer böceği, tahtakurusu, çıyan, tahtakurdu, akrep, yılan, kertenkele, kakalak, mite, halı böceği, tespih böceği, deri böceği, güve, sivrisinek, karasinek, örümcek, karınca, salyangoz, kırkayak…

Haşere ve böceklere karşı kullanmış olduğumuz ilaçlama yöntemleri; sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, fare istasyonları.

Adakent böcek ilaçlama firması olarak kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar en kaliteli ürünlerdir. Hedefimiz kesin çözümlerle sizleri haşere ve kemirgenlerden kurtararak sağlıklı ve temiz ortamlara kavuşturmaktır.

İlaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde günün 24 saati hizmet sunan müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.