Adalar Böcek ilaçlama Fiyatları, eşsiz doğa güzelliği, masmavi deniziyle istanbulluların incisi Adalar özellikle yaz aylarıyla birlikte aşırı ilgi gören, haftasonları yoğun insan trafiğiyle başbaşa kalan, yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği ilçelerdendir.

Böcek ve haşereler niçin ortaya çıkar?

İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Adalar’da da zaman zaman bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün bunun nedeni küresel ısınma, kentsel dönüşümle oluşan ekolojik sistem bozukluğu, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle yaz aylarıyla birlikte çok fazla böcek ve haşerelerin ortaya çıkmasına neden olan etkenler…

Adalar Böcek ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşereler pire, kulağakaçan, hamamböceği, bit, kene, akrep, solucan, güve, tatarcık, gümüş böceği, mite, fare, örümcek, karınca, yaban arısı, sivrisinek, kara sinek…vb Böcekler ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldığı için kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz imkansızdır. Bunun için profesyonel ve eğitimli ekibe sahip, yasal mevzuata göre çalışan ilaçlama şirketlerine başvurmanız doğru bir karar olacaktır.

Piyasada çok sayıda ilaçlama şirketi bulunmaktadır ancak bunların çoğu güvenilir olmayan, garanti sonuç vermeyen, yasal olmayan ilaçları kullanan, eğitimsiz ve amatör ruhla çalışan şirketlerdir.

Oldukça yoğun bir nüfusa sahip olan ve dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği İstanbul’da, Adalar ve çevresi için en etkili fare ilaçlama firmaları görev almaktadır. Bu firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Adalar Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Şirketimiz İstanbul Büyükada böcek ilaçlama, Heybeliada Böcek İlaçlama ve Burgazada Böcek İlaçlama olarak faaliyet göstermektedir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Titiz ilaçlama günün 7/24 saati Adaların tüm mahalle, cadde ve sokaklarına ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır.

Adalar Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Böceklere ve haşerelere karşı önlem almadığınız takdirde çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunlar; akciğer kanamaları, böbrek yetmezliği, verem, veba, dizanteri, tifüs, sıtma, sarı humma, dang humması, hepatit, gıda zehirlenmesi, bağırsak enfeksiyonları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar…vb

Büyükada Fare İlaçlama Hizmeti

Titiz İlaçlama Firması 20 yılı aşkındır ilaçlama sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir. Yaşam alanlarınızdaki tüm haşere, böcek ve fare çeşitlerinden sizi sağlıklı olarak korur. Titiz İlaçlama olarak Heybeliada haşere ilaçlama ve Burgazada haşere ilaçlamaları da yapmaktayız. Titiz İlaçlama Heybeliada fare ilaçlama, Burgazada Fare ilaçlamalarında da öncü bir firma olduğunu ispatlamıştır.

Büyükada Kene İlaçlama, Heybeliada Kene İlaçlama, ve Burgazada Kene İlaçlama firmamızın Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikaları ve TSE garantili ilaçlama uygulamalarıyla yapılmaktadır.

Her tür haşere, böcek ve fare ilaçlamalarında bizi 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.