burgazada böcek ilaçlama

İstanbul Adalar bölgesinde hizmet veren ve Burgazada ilaçlama firmaları arasında öne çıkan firmamız her türlü haşerat ve kemirgen sorunlarınıza en kısa sürede ve kalıcı çözümler sunuyor.

Firmamızın Sunduğu Hizmetler

Burgazada böcek ilaçlama olarak hem en son teknoloji ile geliştirilen hem de insan sağlığına zararı olmayan ürünlerle haftanın yedi günü hizmet veriyoruz.

Burgazada fare ilaçlama olarak araştırma yapan müşterilerimiz verdiğimiz kaliteli ve üstün hizmetle yıllardır bizi tercih ediyor.

Aynı şekilde Burgazada pire ilaçlama konusunda da arama motorlarında ilk sırada yer alan firma özelliğini taşıyoruz.

Firmamız arı, güve, termit, gümüşçün, hamamböceği, kakalak ve bit gibi haşerelerin yanı sıra fare gibi kemirgenlerin de ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

Tüm adalar bölgesinde yer alan otel, ev, işyerleri, poliklinik, hastane, okul, kreş gibi kapalı alanlar ve talep edilen her türlü açık mekanda ilaçlama yapabiliyoruz.

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Tüm semt ilaçlama şirketleri içinde kullanıldığımız ekipmanlar, uzun süre etkili olan kaliteli ilaçlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yıllardır sektörde adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz.

Kullandığımız ürünlerin tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

Aynı zamanda Burgazada böcek ilaçlama olarak her mekana özgü farklı metotlarla ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, Ulv ilaçlama gibi farklı ekipmanlarla her türlü haşere sorununu farklı ekipmanlarla yok ediyoruz.

Bu metotların dışında kendi geliştirdiğimiz istasyon yöntemi sayesinde fare ve tüm kemirgenleri mekanınızdan uzaklaştırıyoruz,

Sürekli kendini geliştiren ve son teknolojileri takip eden uzman kadromuz Burgazada ilaçlama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmakla birlikte bu hem bireysel müşterilerine hem de farklı sektöre ait firma portföylerine her gün yenilerine eklemeye devam ediyor.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Adalar Böcek İlaçlama
Büyük Ada Böcek İlaçlama
Kınalıada Böcek İlaçlama
Burgazada Böcek İlaçlama
Heybeliada Böcek İlaçlama