Adalar, dört tarafı denizle çevrili ve genellikle yeşil alanlar içinde olduğu için haşere çeşitlerinin yoğun olduğu bir ilçedir. Titiz ilaçlama, yıllardan beri vermiş olduğu kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet anlayışı ile Adalar böcek ilaçlama servisi olarak da hizmet vermektedir.
İlaçlama; ev, iş yeri otel, okul, fabrika, hastane gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla ve çiftlik gibi açık alanlarda da uygulanabilen belirli bir fare veya böcek türüne karşı yaşam alanlarını güven altına alma işlemidir. İlaçlama şikayetleri genel olarak hamam böceği, kalorifer böceği, fare, pire gibi çeşitlerin üzerinde yoğunlaşmakla beraber yaşam alanlarına sızan tüm haşere türleri için Adalar ilaçlama servisi olarak hizmet vermektedir.
İlaçlama uygulamaları sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre belirli bir böcek veya fare türüne rastlamak olası değildir. Firma seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi firmanın onaylı tüm ruhsatlara sahip olmasıdır. Titiz böcek ilaçlama firmasına bağlı Adalar ilaçlama servisi de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince onaylı, insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Böcek ve farelerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak yardım ile sağlanır.
Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız arasında herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız, Titiz ilaçlama firmasına ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.