Titiz ilaçlama şirketi olarak kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet anlayışı ile yaşam alanlarınıza sızan tüm fare ve böcek çeşitlerine karşı İstanbul’un tüm bölgelerinde ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Arnavutköy ilçesi Adnan Menderes ilaçlama servisi olarak, 7/24 gerek ilaçlama ekibimizle gerekse müşteri hizmetlerimizle sağlığınız ve güvenliğiniz adına hizmetimiz devam etmektedir.
Adnan Menderes ilaçlama servisi olarak ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, otel, depo, ambar, gemi gibi kapalı alanların yanı sıra; çiftlik, park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da fare ve böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
İlaçlama; belirli bir alanın herhangi bir böcek veya fare çeşidine karşı uzun bir süre sterilize edilme işlemidir. Böcek ilaçlama uygulaması sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek türüne rastlamanız olası değildir. Böcekler yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli canlılar arasındadır. Birçok maddi ve manevi sorunu da beraberinde getiren bu canlılar arasında en tehlikeli ve hızlı şekilde üreyenleri şunlardır; pire, fare, hamam böceği ve kalorifer böceği.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir böcek türünden şikayetçiyseniz Titiz ilaçlama şirketini arayarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.