Birçok haşere türünü ilaçlayan şirketimiz, akar ile mücadele ederken de güvenilir yolları tercih etmektedir. Şirketimiz halk sağlığını korumak için kurulan bir şirket olduğundan dolayı, insan sağlığını etkileyebilecek olan bütün haşereleri kontrol altına almaktadır. Halk arasında mayt adı ile de anılan haşereler, halk sağlığını tehdit etmektedir.

Akarın Zararları

Kenelerle aynı familyadan gelen, eklem bacaklı canlılar arasında yer alan akarın insan sağlığına büyük zararı dokunmaktadır. Bunlar gözler görülemeyecek kadar küçük canlılardır. Ancak mikroskopla görülebilirler. Dolayısıyla, solunum  yolu ile insan vücuduna geçişleri oldukça kolaydır. Astım, bronşit gibi hastalıkların oluşmasına neden olabilirler. Çeşitli enfeksiyon hastalıklarının oluşmasında, büyük rol oynarlar. Akar olan evde, hastalanma riski yüksektir.

Akar ilaçlaması nasıl yapılır?

Akar ilaçlaması, ancak profesyoneller tarafından ilaçlanabilir. Gözle görülmeyen canlılarla tek başına mücadele etmek mümkün değildir. Çoğu insan, eşyaların üzerinde bulunan bu haşereyi toz zannedebilir. Uzmanlarımız, akar ilaçlama işlemini kaliteli ilaçlarla yapmaktadır. Sıvı ilaçlar ile akardan kurtulmak mümkündür. Sıvı ilaçlar, püskürtme yolu ile uygulanırsa başarılı sonuçlar sağlayacaktır.

Alana göre kokulu ve kokusuz ilaçlar kullanılabilir. Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda, kokulu ilaçlar etki sağlamaktadır. Kokusu olamayan ilaçlarımızda etkilidir. Müşterilerimiz tarafından en çok bu ilaçlar tercih edilmektedir.

Alerjik reaksiyonlara sebep olan, halk arasında mite adı ile de bilinen haşerelerden kurtulmak için şirketimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Ekonomik hizmetlerimizle, her alanda kesintisiz işlem yapmaktayız.