İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinin bir semtidir Altıntepsi. Bayrampaşa ilçesinin nüfus yoğunluğu yıldan yıla artış göstermektedir. İstanbul’un en fazla nüfus yoğunluğu olan bölgelerinden biridir.

Altıntepsi ilaçlama firması olarak ekonomik ve etkili ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Fare, hamam böceği, pire, kalorifer böceği, tahtakurusu, bit, pire, çıyan, örümcek, kırkayak, yılan, ağaç kurdu, güve, çekirge, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi canlı türleri ile ilaçlama yaparak mücadele etmekteyiz.

Böcekler ve kemirgenler besin bulmak için insanların yaşadığı bölgeye girerler. Evlerde özellikle mutfak ve banyo bölgelerinde gezinirler. Haşereler, kanalizasyon ve çöplük gibi alanlarda dolaştıkları için dolaştıkları yerlere yüzlerce bakteri ve mikrop bırakırlar.

Böylesi durumlarda insanların sağlığı tehlikeye girer ve ölümcül hastalıkların görülmesine sebep olabilir. Böcekler ve kemirgenler veba, tifo, dizanteri gibi hastalıklara yol açarlar. Bu hastalıklara karşı önlem almak amacıyla böcek ilaçlama uygulamaları yaptırmak gerekmektedir.

İlaçlama yaptırmadan önce firmaların güvenilir ve tecrübeli olmasına dikkat etmek gerekir. Yasal olmayan firmaların uyguladığı ilaçlamalar ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır. Kullandıkları ilaçların da bu zararlı canlılara karşı hiçbir olumlu sonuç yaratmayacağı bilinmelidir.

İlaçlama firmalarının bünyesinde mutlaka ziraat mühendisleri olması gerekmektedir. Personeller ise ilaçlama konusunda gerekli eğitimleri almış bilinçli kişiler olmalıdır.

Altıntepsi haşere ilaçlama firması olarak sizlere ekonomik, kaliteli ve güvenilir ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Bayrampaşa Böcek İlaçlama
Fevzi Çakmak Böcek İlaçlama
Altıntepsi Böcek İlaçlama
Vatan Böcek İlaçlama
Cevatpaşa Böcek İlaçlama
Sağmalcılar Böcek İlaçlama
İsmetpaşa Böcek İlaçlama
Yıldırım Böcek İlaçlama
Muratpaşa Böcek İlaçlama