Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda, bulaşıcı hastalıkların yayılma oranı fazladır. Sağlığı korumak için Anadolu Yakası’nda böcek ilaçlama hizmetlerini şirketimizden alabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımızla İstanbul’un her ilçesine, semtine ve mahallesine servis sağlıyoruz.

Haşerelerin Zararları Nelerdir?

Haşereler insanların sağlığına zarar verdiği gibi psikolojisini de bozmaktadır. Aynı zamanda, maddi açıdan da zarar verebilmektedir. Böcekler, kan yolu ile bulaşan hastalıkları yayan canlılardır.

Bakteri yuvalarında yaşayan böcekler, insanların bulunduğu alanlara mikropları taşımaktadırlar. İnsanların, hastalıklara karşı koyan vücut direncinde düşüşe neden olabilirler. Mevsim hastalıklarına yakalanma riski büyük ölçüde artmaktadır.

Bazı böcek türleri, eşyalarımıza ve kıyafetlerimize zara vermektedirler. Yün ve tüy ile beslenen haşereler, maddi açıdan büyük kayba neden olabilmektedirler.

Maddi açıdan kayba neden olan haşere türleri asıl zararı, bitkileri yiyerek vermektedir. Bitkileri, ekinleri yiyerek mahsulleri kullanılmayacak hale getirebilirler.

Yaşam alanlarında haşerelerin bulunması, psikolojik açıdan insanları rahatsız etmektedir. İnsanlar üzerinde huzursuzluk yarattığı için yaşam kalitesini düşürmektedir. İş ve okul hayatını kötü şekilde etkilemektedir.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Bulunan Zararlı Canlılar

Uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, yaban arısı, kalorifer böceği, pire, kulağakaçan böceği, karınca, tesbih böceği, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, akar, halı böceği,  güve, mayt, çıyan, kene, bit, kakalak, sinek, mite, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, çekirge, sivrisinek, akrep, tahtakurdu, örümcek, kırkayak, yılan.

Bu haşere ve fare türlerinin tümü ile mücadele eden şirketimiz, ekonomik koşullarda işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Uzmanlarımız, uygulama yapılacak alana göre en uygun yöntemi belirmektedir. Yöntemlerimiz, kokulu ya da kokusuz ilaçlarla uygulanmaktadır.

İlaçlama Yaptığımız İlçeler

  • Adalar, Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Çekmeköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Şile, Tuzla, Sultanbeyli, Üsküdar, Ümraniye

Anadolu yakası böcek ilaçlama şubemizde dilediğiniz her saate ulaşabilirsiniz. 7/24 haşere ile mücadele etmekteyiz. Çalışmalarımızı kesin sonuçlara ulaştırana kadar, aralıksız sürdürmekteyiz. Sağlığınız bizim için her şeyden önemlidir.

Adalar Kadıköy Kartal Maltepe
Pendik Çekmeköy Silivri Sultanbeyli
Sancaktepe Şile Tuzla Ümraniye
Üsküdar Ataşehir Beykoz