Anaokulu İlaçlama, 04-06 yaş aralığında bulunan çocuk grubunun, böcek ve haşereler nedeniyle etrafa yayılan mikroplara maruz kalmaması adına gerçekleştirilmesi gereken çok önemli bir işlemdir. Böcek ve haşereler aracılığıyla yaşam alanlarımıza dahil olan bakterilerin, sağlığımız üzerinde oluşturacağı tehlikeler aşikar. Bu sebeple ilaçlama servislerinin hem sağlığımız hem de hayatımız açısından önemi oldukça büyüktür. Anaokulu İlaçlama da önem arz eden hizmetlerden biridir. Titiz İlaçlama bünyesinde verilmekte olan profesyonel ilaçlama hizmetlerimizden biri de Anaokulu İlaçlama üzerinedir. Kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen gösteren firmamız, 7/24 profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

BÖCEK VE HAŞERE İLAÇLAMA

Firmamız, yaşam alanlarımıza dahil olarak sağlığımız üzerinde tehlike oluşturan ve bizlere psikolojik anlamda da zarar vermekte olan böcek ve haşerelere karşı oldukça etkili ilaçlama yöntemleri gerçekleştirmiştir. Profesyonel ilaçlama ekipleri ile birlikte kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaşmakta olan Titiz İlaçlama firmamız, Anaokulu İlaçlama alanında da oldukça etkili yöntemler uygulamakta ve böcek, haşere problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Böcek ve haşere ilaçlamalarında uygulanmakta olan yöntemler, sıvı ilaçlama yöntemleri (kokulu ve kokusuz ilaçlama), jel ilaçlama yöntemleri, fare ilaçları ve fare istasyonları olarak çeşitlendirilebilmektedir. Bu yöntemlerden en etkilileri, ilaçlamanın uygulanacağı alana göre belirlenerek kullanılmaktadır. Böylece hem daha etkili ve kalıcı sonuçlara ulaşılabilmekte, hem de kısa sürelerde böcek ve haşere problemlerinden kurtulmak mümkün olmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemleri, hemen hemen her türlü böcek ve haşere probleminde en çok etki göstermekte olan ilaçlama yöntemidir. Genellikle buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmakta olan sıvı ilaçla, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu ilaçlama yöntemleri geniş alanlarda meydana gelen böcek ve haşere problemlerini, kısa bir süre içerisinde böcek ve haşerelerden etrafa yayılan kirli havayla birlikte temizleyebilmektedir. Bu yönüyle oldukça sağlıklı ve steril ortamların oluşmasına katkıda bulunmaktadır.

Jel ilaçlama yöntemleri, daha çok hamam böceği tarzı böceklerin ortadan kaldırılmasında etkili olan ve doğal, kokusuz bir yapıya sahip olması nedeniyle yaşam alanlarımızda rahatlıkla uygulayabileceğimiz bir ilaç türüdür. Genellikle böcek sayısının az olduğu durumlarda uygulamaya alınan jel ilaçlama yöntemleri, böceklerin geçiş alanlarına uygulanarak gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde böceklerin ilaçla direkt temas etmesi sağlanarak, sonuca daha kısa bir süre içerisinde ulaşmak mümkün olmaktadır.

Evlerimizde, iş yerlerimizde, anaokullarında ve daha bir çok insan yaşam alanlarında meydana gelen böcek ve haşere problemlerinin arasında bir de kemirgenler tarafından meydana gelen problemler bulunmaktadır. Fareler, beslenme ve barınma ihtiyacı ile yaşam alanlarımızı istila ederken, sağlığımız üzerinde de birçok tehlikenin meydana gelmesine olanak sağlamaktadır. Bu sebeple, profesyonel ilaçlama ekipleri tarafından kısa süre içerisinde imha edilmeleri gerekmektedir. Fare ilaçlamalarında sıvı ilaçlama yöntemlerinin yanı sıra, fare ilaçları ve fare istasyonları da kullanılmaktadır.

Fare ilaçları, genellikle evlerimizde meydana gelen fare problemlerinde kişisel müdahalelerimizde tercih ettiğimiz toz ve buğday şeklinde üretilmekte olan zehirli ilaçlardır. Farelerin sıklıkla geçeceği noktalara uygulanmakta olan fare ilaçları, kuvvetli bileşenleri nedeniyle insan sağlığını tehdit eden tehlikeli ilaçlardır. Bu nedenle profesyonel ilaçlama ekiplerinin uygulaması çok daha doğru olacaktır. Fare ilaçları, farelerin direkt temas ederek etkisi altına girdikleri ve belirli bir süre içerisinde de onları yok ettikleri etkili ilaçlardır. Fare istasyonları da geniş alanlarda meydana gelen yoğun fare problemlerinin ortadan kaldırılması için tercih edilmekte olan etkili fare ilaçlama yöntemlerinden biridir. Genellikle diğer canlıların bu ilaçlardan etkilenmemesi için tasarlanmış olan aparatlardır. Bu aparatlar, fare ilaçlarını hem dış etkenlerden korumakta hem de diğer canlı türlerinin ilaca ulaşmasını engellemektedir. İlaca rahatlıkla ulaşabilen fareler, ilacı yedikten kısa bir süre içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Yaşam alanlarımızda problem oluşturan kemirgen canlı türlerinin imhasında da oldukça etkili ilaçlama yöntemleri uygulamakta olan firmamız, Anaokulu ilaçlama işlemlerinde de bu yöntemleri uygulayarak problemi ortadan kaldırmaktadır. Çocukların sağlıklı günler geçirmesi için bakanlık tarafından onaylanmış olan ilaçlarıyla kısa sürede tüm böcek ve haşere problemlerini ortadan kaldırmayı başarmaktadır.

ANAOKULU İLAÇLAMA FİYATLARI

Anaokulu İlaçlama Fiyatları, ilaçlanan mekanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca anaokulu gibi çocukların günlerinin neredeyse tamamını geçirdiği mekanların, tekrar bu tarz problemlerle karşılaşmaması için ilaçlama işlemlerinin düzenli aralıklarla tekrarlanması gerekmektedir. Tekrarlanan bu ilaçlamalar da yine ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan faktörlerden biridir. Sunmuş olduğu profesyonel Anaokulu İlaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Titiz İlaçlama firmamız, 7/24 ilaçlama hizmeti vermeye devam etmektedir.