Firmamızın Hadımköy böcek ilaçlama şubesi böcek ilaçlama hususunda kalıcı ve etkin hizmet vermektedir. Bizler farkında olmadan ev ve iş yerlerimizde konuşlanan haşerelerle mücadele etmek oldukça zor bir süreçtir. Evde ve işyerlerimizde uyguladığımız yöntemler çoğu zaman işe yaramaz.  Fare ve pire çok çabuk üreme kaydeden zararlı canlı türlerindendir.

Böcek ve fare gibi hızlı ve güçlü adımlarla çoğalıp üreyen haşerelerle baş etmek tek başına güçtür. Bu noktada size önerimiz profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanızadır. Firmamız kurumsal yapı olarak bünyesinde güven ve kaliteyi istikrarı sürdürmeye devam etmektedir. 17 yıla aşkın bir sürede İstanbul tüm ilçe, semt ve mahallelerinde böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.  Firmamız Sağlık Bakanlığından tüm izinlere sahiptir. Ayrıca TSE yetki belgelerini barındırmaktadır. Böcek ilaçlama firması olarak, güven, kalite, garanti ve en ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.

Çevrenizde yaşam alanlarınızı belli bir çıkmaza sürükleyen haşerelerden kurtulmak için Hadımköy böcek ilaçlama servisimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.  7/24 Müşteri temsilcilerimizi arayarak günün her saatine randevu alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz alanlar

Hastaneler, dispanserler, sağlık ocakları, ecza depoları, okullar, dershaneler, ev ve iş yerleri, havaalanları, otoparklar, fabrikalar, tekstil ve tasarım atölyeleri, unlu gıda mamulleri imalathaneleri, fırınlar, pastaneler, lokantalar, kafeler, çay bahçeleri,  sinema salonları, oteller, konferans salonları, fabrikalar, uçaklar, otobüsler, gemiler, binalar, ambarlar, depolar, ardiyeler, mobilya doğrama atölyeleri, sanayi kuruluşları, organize sanayi bölgeleri, Askeri birlikler, açık araziler, restoranlar, park ve bahçeler.

Mücadele ve Yöntemleri

Haşerelerle mücadele konusunda izlenen uygulama yöntemleri şunlardır;

  • Sıvı İlaçlama,
  • Kokulu İlaçlama,
  • Kokusuz İlaçlama,
  • Jel İlaçlama,
  • Fare istasyonları.

Haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu böcek ilaçlamasıdır. Böcek ilaçlaması yapmak için talep formunu doldurmanız ya da çağrı merkezimizden bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Arnavutköy Böcek İlaçlama
Hadımköy Böcek İlaçlama
Taşoluk Böcek İlaçlama
Haraççı Böcek İlaçlama
Bolluca Böcek İlaçlama
Numunebağ Böcek İlaçlama