Şirketimizin Atatürk Böcek İlaçlama servisi Ataşehir’de haşereleri güvenle kontrol altına alma konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Böcek ilaçlama uygulamaları bir disiplin içerisinde gerçekleşmesi gereken bir uygulamadır.

Sağlık bir yaşam içinde hayatımızı sürdürmek kuşkusuz hepimizin temennisidir. Ancak evlerimizin içine sızan zararlı canlı türlerine ilişkin bir bilgimiz yok. Aslında haşere ve kemirgen türlerinin yaydıkları mikrop ve akabinde saldıkları hastalıklar göz alındığında durumun ciddiyeti daha çok önem arz etmektedir. Dünya üzerinde her ülke bugün zararlı canlı türleriyle başla mücadele etmektedir. Tabi bu mücadelenin de kurallarını uygun bir döngü içinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Haşere ve türlerinden kurtulmanın en garantili yöntemi kuşkusuz böcek ilaçlaması yapmaktır. Bu uygulama sistemleri de bilirkişi tarafından, kurumsal bir çatı denetimde yapılması gereken yöntemlerdir. Atatürk Böcek İlaçlama servisimiz bünyesinde her türlü haşere, kemirgen, asalak ve parazit gibi zararlı canlıların kontrolü değişen dünya şartlarında sağlıklı ve modern bir şekilde yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsata sahip firmamız, aynı zamanda TSE kalite standartlarına uygundur. Size en düşük fiyat garantisini sunar.

Mücadele ve Yöntemler

Teknoloji ve iletişim ağlarının henüz gelişmeye başladığı dönemlerde, haşerelerle iç içe yaşamaya mahkum kaldığımız o zamanlarda kaderimize razı olmaktan başka bir çaremiz yoktu. Ya da en etkin olarak, bitkisel ya da sanayi alanında kullanılmış zehirli atıklarla haşere ve kemirgenlerden ilkel yöntemlerle kurtulmaya çalışırdık. Ama artık günümüzde zararlı canlılar zinciriyle mücadele ve yöntemler konusunda çok kesin sonuçlar elde edilmektedir. Fakat atlamamamız gereken önemli bir konu daha var. Lisansı olmayan korsan, yasa dışı ilaçlardan uzak durmak. Günümüzde bir sektör haline gelen böcek ilaçlama firmalarını seçerken de seçici ve hassas davranmak zorundayız. Çünkü insan hayatı, rastlantıyı kaldırabilecek kadar uzuz değildir.

Haşere, kemirgenler, uçan haşereler ve asalaklarla ilgili alınan ilaçlama yöntemleri başında Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve Fare istasyonları gibi kesin sonuç elde eden yöntem ve uygulamaları sayabiliriz.

Atatürk böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet ağı ile günü her saatinde iletişime açıktır. Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler neticesinde ilaçlama yapılacak alanlar için uygun zaman dilimi için randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Ataşehir Böcek İlaçlama
Yenisahra Böcek İlaçlama
Atatürk Böcek İlaçlama
Ferhatpaşa Böcek İlaçlama
Örnek Böcek İlaçlama
Küçükbakkalköy Böcek İlaçlama
Mustafa Kemal Böcek İlaçlama
Kayışdağ Böcek İlaçlama