Böcekler dünyada en kalabalık popülasyonuna sahip olan canlılardır. Açık ve kapalı birçok alanda karşımıza çıkabilirler. İstanbul’da yoğun olarak görülen böcekler, insanlara çeşitli zararlar vermektedir. Avrupa Yakası’nda böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, bu yakadaki halkı böceklerin zararlarından korumaktadır.

Avrupa Yakası’nda En Çok Şikayet Aldığımız İlçeler;

  • Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Çatalca, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Avrupa yakası böcek ilaçlama servislerimiz, bu ilçelerin tümünün semt ve mahallerinde kesintisiz işlem yapmaktadır.

Kalabalık İstanbul şehrinde, çok sayıda haşere ile mücadele eden şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerin hepsi yasal değildir. Yasal olamayan şirketler, halkımızın sağlığını tehlikeye atmaktadır. Kalitesiz kimyasal ilaçlar kullanarak, birçok sağlık sorununa zemin hazırlamaktadır. Özellikle solunum yolları hastalıkları, bu kalitesiz ilaçlarla ortaya çıkabilmektedir.

Şirketimiz kaliteli ilaçları, en kaliteli teknikte üretilen ekipmanlarla ve en iyi yöntemlerle uygulamaktadır.

Güvenilir ve Kalıcı Yöntemlerimiz

Fare İstasyonlarını kullanarak birçok kemirgen türü üzerinde kontrol sağlamaktayız. Kokulu, jel, kokusuz sıvı ilaçlarımızla haşere türlerini ilaçlamakta, kalıcı olarak zararlı canlıları yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktayız.

İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri

Sivrisinek, mite, tatarcık, örümcek,akar, kalorifer böceği, karafatma,tahtakurdu, kertenkele, sinek, kene, salyangoz, güve, kakalak, pire, uyuz böceği, çekirge, halı böceği,  Amerikan/ Alman hamam böceği, sıçan, karınca, çıyan, mayt, tahtakurusu, akrep, kulağakaçan böceği, tesbih böceği, eşek arısı, yaban arısı, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, gümüş böceği, tatarcık, bit, kırkayak, yılan.

Avrupa Yakası böcek ilaçlama şubemizde, tüm ilçelerde olduğu gibi piyasanın en ekonomik fiyatları ile işlem yapmaktayız. Sağlıklı alanlarda, huzur içerisinde yaşamanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz.

Müşteri odaklı çalışmalarımızı günün her saati ve yılın 365 günü sürdürüyoruz. Sizden gelen hizmet taleplerini hemen değerlendirmeye alıp, en yakın servisimizi yönlendiriyoruz. Çağrı merkezimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 ekonomik garantili hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Bakırköy
Bağcılar
Avcılar
Bahçelievler
Bayrampaşa
Beşiktaş
B.çekmece
Beyoğlu
Çatalca
Başakşehir
Kağıthane
K.çekmece
Silivri
Sultangazi
Esenler
Eyüp
Şişli
Zeytinburnu
Beylikdüzü
Esenyurt
Güngören
Arnavutköy
Sarıyer
Fatih
Gaziosmanpaşa