Ayazağa bölgesi etrafı ormanla çevrili, güzel yeşil alanlara sahip olan bir bölgedir. Ayazağa, Şişli ilçesinde yer almaktadır.

Ayazağa böcek ilaçlama servisi olarak, Ayazağa bölgesinde haşere şikayetleriyle sıklıkla karşılaşmaktayız. Yeşil alanların fazla olduğu alanlar haşerelerin fazla barındığı bölgelerdir. Tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

HANGİ ALANLARDA İLAÇLAMA YAPILABİLİR?

Ayazağa böcek ilaçlama firması olarak sağlınızı ve çevrenizi tehdit eden haşerelerin gezindiği, yuva yaptığı tüm alanlarda ilaçlama yapmaktayız.

İlaçlama yapılacak alan profesyonel kişiler tarafında incelenmelidir. Ortamda var olan haşere türünü tespit etmek çok önemlidir. Böylelikle haşere türüne etki edecek ilaçlar seçilir. Yanlış uygulamalar sonucunda haşere ve fare türlerinin etkisiz hale gelmesi mümkün değildir.

Ayazağa böcek ilaçlama servisi olarak haşere problemleriniz yaşandığı alanlara alanında uzman ilaçlama personellerimizi ulaştırmaktayız.

HAŞERE VE FARELERDEN HASTALIK BULAŞIR MI?

Böcek ve farelerin taşıdığı mikrop, bakteri, virüs nedeniyle çok sayıda kişinin ciddi sağlık problemleri yaşadığı görülmüştür. Özellikle böcek ısırmaları, bağışıklık sistemi henüz tam olarak gelişim sürecini tamamlamamış bebek ve çocuklarda ciddi tahribatlara neden olmaktadır.

Böcek ve farelerden insanlara; humma, veba, verem, sıtma, tifüs, cilt hastalıkları, bağırsak hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, Nil virüsü, dizanteri gibi önemli hastalıklar bulaşmaktadır.

NASIL HİZMET ALABİLİRİM?

Ayazağa böcek ilaçlama firmasından haşere ilaçlama ya da fare ilaçlama hizmeti almak istediğiniz vakit iletişim numaralarımızdan bizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saat içerisinde ilaçlama çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri temsilcilerimize günün her saati ulaşmanız mümkündür.