barboros böcek ilaçlama

İstanbul böcek ilaçlama firmalarını araştırdığınızda en önemli olanın ilaçlama garantisi veren firmalar olduğunu görürsünüz. Böceklerin insan hayatında sağlık sorunlarına neden olması, kısa sürede böceklerden kurtulmamız gerektiğini gösteriyor. Çocukların bağışıklık sistemi biz yetişkinlerden çok daha zayıf olduğu için böcekler çocuklar açısından tehlikelidir. Açıkta kalan yiyeceklerin üzerinde gezerek zararlı virüsleri dolaylı olarak tüketmemize neden olurlar.

Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak yaşam kalitenizi önemsiyoruz. Bu nedenle kullandığımız bütün ilaçların sağlık şartlarına uygun olmasını sağlıyoruz. Sağlık bakanlığı onaylı, Ziraat mühendisleri testlerinden başarıyla geçen ilaçlarla yaptığımız uygulamaların garantili hizmet statüsünde olduğunu bilmenizi isteriz.

İlaçlama Yaptığımız Diğer Haşere Türleri

Etkili ilaçlama yöntemleri için mutlaka böcek türüne göre uygulama yapılmalıdır. İlaçlama yaptığımız türler arasında; akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, sinek, çıyan, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar gibi türler yer almaktadır. Bu türlerin ilaçlamasında profesyonel yöntemlerin kullanılması önemlidir. Çünkü böceklerin kesin çözümle yaşam alanlarınızdan uzak tutulması sağlık açısından gereklidir.

Bizler, tüm türler için profesyonel hizmet veriyoruz. Böceklerin hayatınızdan uzaklaşmasını etkili çözümlerle sağlıyoruz. Böcekler ve neden olduğu hastalıklardan bahsetmek gerekirse;

Su Salyangozları    Şistosoma Enfestasyonu
Karasinekler    Nehir Körlüğü
Pireler    Veba
Sivrisinek (Aedler)    Sarıhumma-Dang Humması – Rift Valley Humması –  Chikungunya Hastalığı
Sivrisinek (Anofeller)    Sıtma Lenfatik Filariazis
Sivrisinek (Culex)    Japon Ensefaliti – Batı Nil Humması –  Lenfatik Filariazis
Tatarcıklar    Leishmaniasis  Tatarcık humması (Phlebotomus humması)
Keneler    Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi –  Lyme Hastalığı –  Bahar-Yaz Ensefaliti  – Tekrarlayan Humma (Borrelyoz) Benekli Humma ve Q Humması Gibi Rickettsia Hastalıkları Tularemi
Çeçe sinekleri    Uyku Hastalığı (Afrika Tripanosomiyazı)
Triatomine Tahtakuruları    Chagas Hastalığı (Amerikan Tripanosomiyazı)

Ekonomik İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama Bağcılar servisimiz, bölgede hassasiyetle yapılması gereken tüm ilaçlama hizmetlerimiz ile yanınızdadır. İlaçlam yapılan mekanın yapısına göre belirlediğimiz ekonomik fiyatlarımız ile günün her saati hizmetinizdeyiz. Firmamıza 7-24 ulaşabilir, etkili ilaçlama hizmetlerimizden talep edebilirsiniz. Aynı zamanda korumalı ve garantili ilaçlama uygulamalarımız hakkında bilgi de alabilirsiniz. Barbaros böcek ilaçlama firmamız dahilinde tüm çalışanlarımız eğitimli ve tam donanımlıdır. Bilgi almak veya hizmet talebinde bulunmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Barbaros Böcek İlaçlama
Fevzi Çakmak Böcek İlaçlama
Demirkapı Böcek İlaçlama
Güneşli Böcek İlaçlama
Hürriyet Böcek İlaçlama
Kemalpaşa Böcek İlaçlama
Kirazlı Böcek İlaçlama
Mahmutbey Böcek İlaçlama
Bağcılar Böcek İlaçlama