Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama

Şirketimizin Anadolu yakasında, Maltepe böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama servisimiz, haşerelerin ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Böcekler hayatımızın merkezinde yer alarak bizler farkında olmadan hem sağlığımızı tehdit altına almaktadırlar, hem de maddi olarak bizi zarara uğratmaktadırlar. Böceklerle mücadele etmek çok zor bir süreçtir. Kendi içinde ayrı sınıflara ayrılan haşere türleri için ilaçlama yöntemleri de farklı olmaktadır. Haşerelere karşı mücadele konusunda düşülen en büyük hatalardan biri, piyasada ucuza satılan ilaçların satın alınarak evde amatörce uygulama yöntemidir. Bu hata zehirlenme, cilt hastalıkları ve alerjik reaksiyonları beraberinde getirmektedir.

Mücadele ve Yöntemleri

Böceklerle mücadele ve yöntemlerinde uzman kişi ve kurumların olması her zaman daha doğrudur. Çünkü böcekler, haşere türleri, kemirgenler, sürüngenler, asalak ve parazitler için farklı yöntemler kullanılarak mücadele edilmektedir. Firmamız, yenilikçi ve her daim teknolojinin son harikalarını kullanarak sizlere modern yöntemlerle garantili ve düşük fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Başlıca kullandığımız garantili ve ekonomik yöntemlerimiz şunlardır;

A.Sıvı İlaçlama

B.Jel İlaçlama

C.Fare İstasyonu

D.Kokulu İlaçlama

E.Kokusuz İlaçlama

Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Bizleri günün her saatinde arayarak ilaçlama yaptırmak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz.  Garantili İlaçlama ve Ekonomik fiyatlar için hizmetinizdeyiz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlarımız, TSE tarafından tescilli damgaya sahiptir. İlaçlama yöntemlerimiz ev ve iş yerlerinde leke ve iz bırakmaz. İlaçlama servisimiz sayesinde çevrenizde bulunun tüm haşerelerden kurtulmanız mümkündür. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Maltepe Böcek İlaçlama
Aydınevler Böcek İlaçlama
Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama
Cevizli Böcek İlaçlama
Feyzullah Böcek İlaçlama
İdealtepe Böcek İlaçlama
Gülsuyu Böcek İlaçlama
Yalı Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Zümrütevler Böcek İlaçlama
Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama