fevzi çakmak böcek ilaçlama

Evinizde yaşayan böcek ve kemirgenler bir hayli can sıkıcı olabilir. Bu davetsiz misafirler mutfak, banyo, kapılar ve eşikler, elektrik ve su tesisatı, cam kenarları ve garaj gibi yerlerde yaşarlar. Zarar verici bazı bakterileri de gittikleri yerlere taşırlar. Bunlardan en iyi korunma yolu ise böcek ilaçlamadır. Fevzi Çakmak ilaçlama şirketleri olarak sizlere sunduğumuz sayısız hizmetten güvenle yararlanabilirsiniz.

İlaçlama Yöntemlerimiz

1) Sprey Uygulaması

Bu uygulama ile kalıcı böcek ilaçları haşerelerin en aktif olduğu yüzeylere direkt olarak sıkılır ve bu alanlar, böceklerin cinsine göre değişir. Bu yöntem ile ilaçlar püskürtüldüğü tarihten 30 gün sonra bile kalıcılık etkisini devam ettirir. Etki süresinin artması için ilaçlanmış bölgelerin yıkanıp silinmemesi gerekir. Aksi takdirde haşereler ve yumurtadan yeni çıkan yavrular ilaçla temas edemediği için ölmez ve ev içinde üremesini sürdürür. Fevzi Çakmak böcek ilaçlama ile bölgede verdiğimiz hizmet ile sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Ayrıca Bahçelievler Fevzi Çakmak pire ilaçlama hizmetimizden de güvenle yararlanabilirsiniz.

2) Jel Uygulaması

Fevzi Çakmak ilaçlama firmaları olarak kullandığımız yöntem yalnızca hamam böceği yoğunluğu olan alanlarda kullanılır. Hamam böceklerinin yuvalandıkları bölgelere; duvar çatlakları/kırık fayanslar gibi bölgelere, priz ve beyaz eşya motorları gibi elektrik açıdan riskli olabilecek alanlara jel uygulaması güvenle yapılır.

Uygulamanın öncesinde evde özel hazırlıklar yapmaya gerek olmadığı gibi ilaçlama işlemi sonrasında da temizlik yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Jelin kalıcılığı ve sürekliliği oldukça yüksektir. Hamam böcekleri bu jeli yiyerek ölürler. Bu haşerelerin birbirlerinin ölülerini ve artık yemeklerini yeme alışkanlıkları olduğu için, bütün popülasyon adeta bir domino etkisi ile yok olur. Fevzi Çakmak böcek ilaçlama hizmetimiz ile tüm davetsiz misafirlerden kurtulabilirsiniz.

3) Kemirgen Kontrolü

Kemirgen kontrolü uygulamasındaki amaç, kemirgenin yuva yapacağı, barınacağı ve gelebileceği bölgeleri tespit ederek, bu bölgelere özel üretilmiş yemleri bırakmaktır. Ancak kemirgenlerin oldukça akıllı olması ve kendilerine has yaşam döngüleri olduğu için bu uygulama oldukça detaylı teknik bilgi gerektirir. Bu sebeple Fevzi Çakmak fare ilaçlama için yılları aşan tecrübemiz sayesinde bizlere güvenebilirsiniz.

Keşif ve Uygulama

Haşere ilaçlama, bir kereliğine özgü bir uygulama değildir. Eviniz haşerelerden arındırılarak sonucuna ulaşana kadar çözümler firmamız tarafından bir bütün olarak ele alınır. Fevzi Çakmak ilaçlama firmaları olarak aileniz, çevreniz veya evcil dostlarınız için en uygun çözüm yollarını bulmak için bu aşamada sizinle birlikte çalışırız.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Şirinevler Böcek İlaçlama
Haznedar Böcek İlaçlama
Yayla Böcek İlaçlama
Soğanlı Böcek İlaçlama
Yenibosna Böcek İlaçlama
Siyavuspaşa Böcek İlaçlama
Kocasinan Böcek İlaçlama
Fevzi Çakmak Böcek İlaçlama
Çobançeşme Böcek İlaçlama