2020 Ocak ayından itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan ve çok sayıda can kaybına neden olan Covid-19 (Koronavirüs), oldukça uzun bir süredir etkisini göstermeye devam etmektedir. Koronavirüsle mücadele kapsamında Dünya Sağlık Örgütü’nün ve yönetimlerin geliştirmiş olduğu kurallar çerçevesinde kısmi olarak bir azalma meydana geldiyse de tam anlamıyla bir kurtuluştan bahsetmemiz mümkün değildir. Bu nedenle koronavirüs dezenfeksiyon, yaşam alanlarımızda, evlerimizde ve iş yerlerimizde ihmal etmememiz , sürekli olarak tekrarlanması gereken ilaçlama işlemlerinden biridir. Tez İlaçlama firması bünyesinde faaliyetlerini göstermekte olan Bahçelievler Koronavirüs Dezenfeksiyon servisimiz, evlerinizin ya da iş yerlerinizin koronavirüse karşı dezenfekte edilmesi için uzman çalışanları ile birlikte 7/24 hizmet vermektedir.

Güvenilir Corona Dezenfeksiyon

Tez İlaçlama olarak İstanbul genelinde, tüm ilçe ve semtlerde, koronavirüsün etkilerini azaltmak için etkili ilaçlama işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, insan trafiğinin yoğun olduğu, ev, iş yeri, otel, restoran, hastane, okul, fabrika, cafe ve pastane gibi alanların, virüse karşı dezenfekte edilebilmesi için geliştirmiş olduğu etkili yöntemler ile kısa sürede maksimum sonuca ulaşmaktadır.

Virüsün yayılmaya başlaması ile birlikte temizlik ve hijyene dikkat çeken uzmanlar, yaşam alanlarımızın da temizliğinin oldukça önemli olduğunu vurgulamaktadır. Virüse karşı özel olarak geliştirilmiş olan ilaç ve ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede bu alanların hijyenini sağlamak artık oldukça kolay… Alanında uzman ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla, insan sağlığını tehlikeye atmayan ilaçlarımız aracığıyla yaşam alanlarınızın Covid-19’a karşı dezenfekte edilmesini sağlamaktayız. İstanbul genelinde hizmet veren firmamızın Bahçelievler servisi ile kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmakta ve uzun vadede dezenfeksiyon garantisi sunmaktayız.

Servisimiz, insan sirkülasyonunun yoğun olarak gerçekleştiği her türlü yaşam alanını, uzman ekipleri ve geliştirilmiş olan etkili yöntemleri ile birlikte 7 gün 24 saat dezenfekte ederek, koronavirüsün etkilerini azaltmaya devam etmektedir. Sizler de etkili hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, dilediğiniz süre içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Koronavirüs Dezenfeksiyon Fiyatları

Bahçelievler Koronavirüs Dezenfeksiyon Fiyatları, işlem uygulanan alanın genişliği ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak firmamaız tarafından belirlenmektedir. Güvenilir ve ekonomik koronavirüs dezenfeksiyon hizmetlerimizden faydalanmak için Bahçelievler servisimiz ile 7/24 iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.