Şirinevler böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semtte bulunan böcek ve farelerin yarattığı sorunları ortadan kaldırmak için 7/24 devam etmektedir. Firmamız, insan sağlığını ön planda tutarak, kaliteli hizmet vermektedir. Şirinevler ve çevresinde yer alan tüm semt ve ilçelere için Tez İlaçlama olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kaliteli Hizmet Almak için Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Yasal olamayan hiçbir firmadan hizmet almamanız gerekmektedir.
  • Hizmet alacağınız firmanın, referanslarını iyi araştırmalısınız.
  • Sektörde iyi bir araştırma yaptıktan sonra hizmet almalısınız.
  • Eğitimli kadroya sahip, bir firmadan hizmet almaya özen göstermelisiniz.
  • Müşteri odaklı çalışan ve uygun fiyatlarla işlem yapan şirketleri araştırmalısınız.
  • Uygulamalarda kullanılan yönteme dikkat etmelisiniz

Şirketimizin Kaliteli Hizmet Politikası

Şirklerimiz, tüm şubelerinde ve tüm semtlerinde aynı kalitede uygulamalarda bulunmaktadır. Yasal olarak işlem yapan şirketimiz, uzman personelleri ile hizmet vermektedir. Personellerimiz, özel eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Aldıkları eğitim, haşereler hakkında kapsamlı olarak verilen bir eğitimdir. Haşerelerin ve farelerin bütün özelliklerini ve sinirsel yapılarını bilen personellerimiz, yaşam alanlarında zararlı canlıların yuvalarını kolayca tespit edebilir. Zararlı canlıların üzerinde hangi ilacın etki sağlayacağını bilmektedir. İşlemlerini bu şekilde gerçekleştirmektedir. İşlemlerini uygularken, insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir.

Kaliteli hizmetlerimiz, tüm şubelerinde uygun fiyatlarla uygulanmaktadır. Şirinevler böcek ilaçlama servislerimizde, bu şekilde hizmet vermektedir. Servislerimiz fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Bilinçli olarak uyguladığı işlemler sayesinde, yaşam alanlarınızdan kalıcı olarak böceklerden kurtulmanız sağlanmaktadır.

Kalıcı Olarak Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Mite, uyuz böceği, karafatma, yaban arısı, çekirge, Amerikan/ Alman hamam böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kalorifer böceği, karınca, tesbih böceği, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, akar, halı böceği,  güve, mayt, çıyan, kene, bit, kakalak, sinek, kulağakaçan böceği, akrep, sivrisinek, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, pire, tahtakurdu, örümcek, kırkayak, yılan gibi zararlı canlıların tümü üzerinde kokulu veya kokusuz yöntemler kullanarak kontrol sağlamaktayız.

Şirinevler böcek ilaçlama hizmetlerimiz güvenilir yollarla, semt sakinlerine huzurlu alanlar yaratmaktadır.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Şirinevler Böcek İlaçlama
Haznedar Böcek İlaçlama
Yayla Böcek İlaçlama
Soğanlı Böcek İlaçlama
Yenibosna Böcek İlaçlama
Siyavuspaşa Böcek İlaçlama
Kocasinan Böcek İlaçlama
Fevzi Çakmak Böcek İlaçlama
Çobançeşme Böcek İlaçlama