Cevizli böcek ilaçlama firmamız yetkin mühendis ekibi ve özellikle başarılı teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı onayına sahip sertifikaları ile ilaçlama sektöründe öncü bir kuruluştur.  Kemirgen, haşere ve böcek kontrolünde profesyonelliğin önemini biliyoruz. Bu konuda eğitimli ilaçlama kadromuzla en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz.

Yaşam alanlarımızı istila eden böcek, haşere ve kemirgen türleri, taşımış oldukları bakteri ve mikroplarla sağlığımız üzerinde büyük risk oluşturmaktadır. Bu nedenle olası bir haşere probleminde kısa süre içerisinde duruma müdahale etmek gerekmektedir. Bunun için geliştirilmiş olan etkili ilaçlama yöntemleri, profesyonel ilaçlama ekipleri tarafından uygulanırsa ancak kesin bir sonuca ulaşabiliriz. Böcek İlaçlama Cevizli şubemiz, uzman ilaçlama kadrosu ve donanımıyla kısa sürede tüm haşere ve kemirgen problemlerinize son vermektedir. Hem sağlığınızı hem de zamanınızı koruma altına almayı hedefleyen firmamız, günün her saati hizmet vermektedir.

Cevizlik böcek ilaçlama ekibimiz Sağlık Bakanlığından ruhsat alan ilaçları kullanmaktadır. Özenle eğitilen, iş ahlakına ve disiplinine sahip uzman bir kadroya sahibiz. Bu konudaki uzmanlığımızı ve bilgimizi siz değerli müşterilerimize sonuç alan uygulamalar sunarak pekiştirmekteyiz.  Tüm müşterilerimizi kullandığımız ilaçlar ve uyguladığımız teknikler konusunda şeffaf bir şekilde bilgilendirerek çalışıyoruz. Firmamızın yaptığı ilaçlamaların garantili hizmet kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Bakırköy böcek ilaçlama ekiperimiz, tahtakurdu, ağaç kurdu, kırkayak, karafatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, tahta kurusu, ev-lağım faresi, çatı/fındık faresi, fare, akrep, örümcek, yılan türlerinin ilaçlanmasında başarılıdır. Özellikle sıklıkla problem haline gelen ve uygulamaya tabii tutulan hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve pire ilaçlama alanlarında da servisimiz en kaliteli hizmetleri vermektedir. Tüm bu sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilir, etkin çözümlerimizle sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Böcek ilaçlama Cevizlik Bakırköy ve Cevizlik başta olmak üzere, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. En doğru, etkin, kalıcı ilaçlama hizmetlerimiz için sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.  Firma olarak amacımız, yapılan tüm uygulamaların ayrıntılı bir şekilde ele alınarak en doğru şekilde uygulanmasını sağlamaktır. İnsanların yaşam alanlarında hijyen şartlarını yeniden sağlamak, etkin ilaçlama hizmeti sunarak salgın hastalıklardan tam anlamı ile kurtulmalarını mümkün kılmaktır. Bizimle iletişime geçerek etkili ilaçlama çözümlerimizle tanışabilir, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenin, sezonda kampanyalı ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Bakırköy Böcek İlaçlama
Ataköy Böcek İlaçlama
Florya Böcek İlaçlama
Kartaltepe Böcek İlaçlama
Yeşilköy Böcek İlaçlama
Zeytinlik Böcek İlaçlama
Zuhuratbaba Böcek İlaçlama