Florya Böcek İlaçlama servisimiz, tüm semt ve yer aldığı ilçede profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir. Servisimiz, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen göstermekte ve böylece vatandaşın da sağlığını güven altına almaktadır. Bakırköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz tüm semtlerde faaliyet göstermektedir. Tüm haşere, böcek ve kemirgen türleri üzerine etkili ilaçlama yöntemlerini uygulayarak kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Florya böcek ilaçlama ekiplerimize tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, kara fatma, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, kırkayak, tahta kurusu, ev-lağım faresi, çatı/fındık faresi, hamam böceği, fare, akrep, örümcek, yılan ve daha bir sürü böcek türü için etkili ilaçlama yöntemleri uygulamaktadır. Özellikle sıklıkla problem haline gelen ve bizleri yaşam alanlarımızda zorlayan hamam böceği, fare, kalorifer böceği ve pire ilaçlama alanlarında da oldukça etkili olan servisimiz, bu canlı türleri üzerinde 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. Hepimizin de bildiği gibi hamam böcekleri insanların en fazla şikayet ettikleri böcek türüdür, bu tür ortalama olarak 5 cm ebatlarına kadar ulaşabilir.  13 cm olan türleri de vardır. Florya Böcek İlaçlama ekiplerimiz hamam böcekleri türleri için etkili çözümlere sahiptir. Bina içerisinde koloniler kuran, yemek yemeden 4 ay yaşayabilen bu böcek türlerinin kısa sürede ilaçlanması gerekir. Çünkü hızlı bir şekilde üreyebilirler, yuvalarında ve besin bulabilecekleri yerlere işaret koyarak kolonilerini yönlendirirler. Profesyonel ekiplerimiz bu tür böcek işaretlerini doğru şekilde analiz ederek etkin ilaçlama yapmakta ve bu sorununuza kısa sürede çözüm getirmektedir.

İlaçlama Yaptığımız Diğer Haşere Türleri

Kulağakaçan böceği, karafatma, mite lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar  gibi türlerin ilaçlamaları için Böcek ilaçlama Florya servisimize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadırlar.

İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz tüm böcek türlerinin salgıladıkları feromonlarla, bıraktıkları mikrobik dışkıları ve taşıdıkları virüslerle yaşamınızı sağlıksızlaştıran böceklere karşı etkin çözümler sunar. Karanlıkta yaşamayı tercih eden böcekleri hayatınızdan bir an evvel çıkarmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Etkili çözümler üreten profesyonel ekibimiz sayesinde tüm böcek türlerine veda edebilirsiniz. Hayatınızı daha sağlıklı bir şekilde idame ettirmek için mutlaka haşere sorunlarına kısa sürede veda etmeniz gerekir.  Özellikle çocuklar için böceklerin yaşam alanlarında bulunmaması önemlidir. Etkin çözüm getirdiğimiz, kısa sürede çözüme ulaştırdığımız ilaçlama hizmetinden faydalanmak için bizlere 7-24 ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız!

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Bakırköy Böcek İlaçlama
Cevizlik Böcek İlaçlama
Kartaltepe Böcek İlaçlama
Yeşilköy Böcek İlaçlama
Zeytinlik Böcek İlaçlama
Zuhuratbaba Böcek İlaçlama
Ataköy Böcek İlaçlama