Kurumsal firmamızın İstanbul Bahçeşehir bünyesinde faaliyet gösteren Bahçeşehir böcek ilaçlama servisimiz, tüm zaralı canlıların güvenle kontrol altına alınması hususunda özenle hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak sizde haşere problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızda bulunan zararlı canlı türlerinin verdiği zararlar oldukça fazladır. Eşyaları tahrip eden haşere türleri olduğu gibi, doğrudan insanlara saldıran ve ölümcül sonuçlar doğuran zararlı, zehirli haşere türleri de bulunmaktadır. Bu türler, genellikle ısırma ve zehir enjekte ederek insanlara zarar verirler. Bunun yanında taşıdıkları salgın hastalıklar, mikroplarda insan sağlığını derinden etkilemektedir.

Mücadele ve Yöntemler

Zararlı canlı türlerine ilişkin alınması gereken en önemli tedbir, ilaçlama uygulamasının yapılmasıdır. Haşere ve kemirgenlere ancak sağlıklı şartlarda, bilinci bir şekilde yapılacak uygulama ile son verilebilir. Bahçeşehir servisimiz, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla size hizmet vermektedir. Servisimizle irtibata geçtiğiniz andan itibaren, haşere ve diğer zararlı türlerden kurtulmanız da o kadar erken olacaktır. Zararlı ve zehirli canlı türlerine ilişkin çeşitli metotlar uygulanmaktadır. Bu metotları sıralayacak olursak;

Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama ve Fare istasyonlarıdır.

Yukarıda sıralı mücadele ve yöntemlerle sizlerde evinizde ve iş yerlerinizde bu uygulamalarımızdan yararlanarak huzura ve feraha kavuşabilirsiniz.

Firmamız ilaçlama uygulamalarının her safhasında size destek hizmeti vermektedir. İlaçlama öncesi ve sonrası da hizmetlerimiz devam etmektedir. Sağlık Bakanlığından onaylı olan şirketimiz, TSE  standartlarına uygundur. Haşerelerden kurtulmak için bizleri 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz üzerinden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ve en ekonomik fiyatlarla sizde hemen böcek ilaçlama hizmetimizden yararlanın.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İkitelli Böcek İlaçlama
Bahçeşehir Böcek İlaçlama
Boğazköy Böcek İlaçlama
Altınşehir Böcek İlaçlama
Başakşehir Böcek İlaçlama