Kurumsal firmamızın İstanbul Başakşehir ilçesi şubesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Boğazköy böcek ilaçlama servisimiz zararlı canlı türlerini kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir.

İlaçlama uygulamaları insanların yaşam alanlarında zararlı türlerden arınması için yapılması gereken önemli bir süreçtir. Böcek ilaçlamasının uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.  Bazı insanlar böcek ilaçlaması konusunu hafife alarak çok büyük bir risk altına girmektedirler.

İletişim kanalları aracılığıyla ucuza satılan ilaçların kullanımını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Evde uygulayacağınız ilaçlama yönteminin sonuçları ne yazık ki ölümcül sonuçlar doğurabilir. Çünkü yasal olmayan ilaçlar, ölümcül, zehirli kimyasal maddelerle doludur. İlkel şartlarda kullanılması durumunda alerjik reaksiyonlara ve zehirlenmelere sebep olur. İşte tam da bu noktada Boğazköy böcek ilaçlama servisimizden garantili ve sağlıklı hizmet alabilirsiniz. Firmamız, haşerelerin bulunduğu alanları tespit ederek, zararlı canlı türlerine göre ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Mücadele ve Yöntemler

Doğada ve yaşam alanlarımızın içine kadar sızan haşerelerden kurtulmak için firmamız gerekli hassasiyeti göstererek uzman denetiminde haşere ve türlerini kolaylıkla kontrol altına alabilmektedir.

Zararlı canlı türlerine ilişkin mücadele ve yöntemlerimizin başında Sıvı ilaçlama yer almaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemi ile tüm haşerelere püskürtme yöntemi uygulanarak başarılı bir şekilde kontrol altına alınmaktadır.  Diğer bir etkin uygulama yöntemimiz hamamböceklerinin baz alındığı Jel ilaçlama yöntemidir. Kapalı ve açık alanlarda uygulanan bir başka yöntem ise Kokulu-Kokusuz İlaçlama uygulamalarıdır. Kemirgen türleri için geliştirilen Fare İstasyonları ve düzenekleri ile kemirgenler güvenle kontrol altına alınabilmektedir.

7/24 Hizmet veren Boğazköy servisimiz, Sağlık Bakanlığından onaylıdır. TSE Standartlarına uygun olan firmamızın kullandığı ilaçlar, Dünya Sağlık Örgütü tarafından da desteklenmektedir.  Size ve bütçenize en uyun fiyatlar için, sizde hemen müşteri temsilcimizi arayabilir, istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İkitelli Böcek İlaçlama
Bahçeşehir Böcek İlaçlama
Boğazköy Böcek İlaçlama
Altınşehir Böcek İlaçlama
Başakşehir Böcek İlaçlama