İstanbul Başakşehir şubemize bağlı İkitelli böcek ilaçlama servisimiz, bulunduğu muhitte kaliteli böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemleri

Haşereler ve haşere türleri dünyanın en illet veren ve en çok huzursuzluk ve en çok tiksinti veren varlıklarıdır. Böylesine baş belası zararlı türlerin kontrol altına alınması da hayli zor bir uğraş gerektirmektedir.  Kemirgen, sürüngen ve zararlı zehirli böcek türleri, yırtıcı kuşlar ve yırtıcı hayvanlar yaşam alanlarımızı istila ve tahrip ettikleri noktada profesyonel bir destek ekibinden mutlaka yardım almanız gerekmektedir. İkitelli servisimiz bu alanda uzman ekip ve ekipmanlarıyla günün her saatinde hizmetinizdedir. Çevrenizde sağlık unsurunu tetikleyebilecek tüm zararlı canlıların güvenle kontrol altına alınması konusunda mutlaka profesyonel firmamızdan destek alın. Başlıca mücadele ve yöntemleri sıralamak gerekirse;

Yaygın olarak kullanılan yöntemler: Kokulu ve Kokusuz İlaçlama yöntemi ve uygulamaları, Sıvı ve Jel İlaçlama yöntemi ve uygulamaları, Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri gibi yaygın teknik ve yöntemlerle tüm zararlı canlı türlerini kontrol altına alabilmekteyiz.

İkitelli böcek ilaçlama servisimizi günün herhangi bir saat diliminde ulaşmanız mümkündür. Servisimiz çatısı altında deneyimli, eğitimli saha personellerimiz, garantili ve en düşük fiyat uygulamalarımızla sizlere hizmet vermekten dolayı mutluyuz. Firmamız, çevre dostudur. Sadece zararlı türlerin etkisiz hale gelmesi için ilaçlama yapmaktadır. Ve hedeflerinin daima kararlılıkta sürdüren bir yapıya sahiptir.

Firmamız, Sağlık Bakanlığından tüm yetki belgelerine sahiptir. Ayrıca TSE standartları kalite belgelerinizde bulundurmaktadır. Böcek ilaçlama ciddi bir iştir. Bizi arayarak sizlerde çevrenizi ve yaşam alanlarınızı kısıtlayan zararlı canlı türlerinden kurtulabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İkitelli Böcek İlaçlama
Bahçeşehir Böcek İlaçlama
Boğazköy Böcek İlaçlama
Altınşehir Böcek İlaçlama
Başakşehir Böcek İlaçlama