Cevatpaşa böcek ilaçlama, Böcek, asalak, parazit, kemirgen, sürüngen ve zehirli zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Dünyanın hemen hemen her bölgesinde her yerleşim karesinde haşere ve haşere türlerine rastlamak mümkündür. Haşerelerle mücadele konusunda bugüne kadar sayısız testler yapılmıştır. Haşerelerin kontrol altına alınması epey uzun süreçlerden sonra sağlanmıştır.

Neden Profesyonel İlaçlama!

Haşereler, ülkemizde yeşil alanların yok olması sebebiyle ve doğadaki ekolojik dengesizliğin sonucunda yaşam alanlarımıza hücum etmeye başlamışlardır. Doğal yaşam alanlarında yeterli derecede besin su ve barınma ihtiyacını karşılayamayan haşere türleri evlerimize kadar girme mecburiyetinde kalıyorlar.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Sızar?

Haşereler, duvar çatlakları, eşiklerden, açık unutulan kapı ve pencerelerden, dışarıdan satın alınan eşyalar üzerinden, baca ve şöminelerden rahatlıkla içeri sızabilirler.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hasatlıklar Nelerdir?

Veba, verem, tifo, tifüs, humma, mantar, hepatit, kırım Kongo kanamalı ateşi, lyme, Akdeniz ateşi hastalığı, cilt hastalığı, alerjik reaksiyonlar.

Mücadele ve Yöntemler

a)Sıvı İlaçlama

b)Kokulu İlaçlama

c)Kokusuz İlaçlama

d)Fare İstasyonları ve düzenekleri

e)Jel ilaçlama

7/24 Hizmet, Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat

Cevatpaşa böcek ilaçlama servisimiz İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Cevatpaşa böcek ilaçlama servisimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. İlaçlama yapmak istediğiniz alanlar için çağrı merkezimize ulaşabilir dilediğiniz saatlere uygun olarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamızın ilaçları TSE tarafından tescillidir. Haşere problemlerinizden kurtulmak için müşteri temsilcimizi aramanız yeterlidir. İlaçlarımız leke ve iz bırakmaz, doğa ve çevre dostudur. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Altıntepsi Böcek İlaçlama
Vatan Böcek İlaçlama
Cevatpaşa Böcek İlaçlama
Sağmalcılar Böcek İlaçlama
İsmetpaşa Böcek İlaçlama
Yıldırım Böcek İlaçlama
Muratpaşa Böcek İlaçlama