Bayrampaşa böcek ilaçlama şubemiz çatısı altında uzun yıllardır hizmetlerine aralıksız olarak devam eden Sağmalcılar böcek ilaçlama servisimiz haşerelerin ev ve iş yerlerinizde güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet sunmaktadır.

Haşerelere karşı fiziksel gücünüzün zerre kadar değeri yoktur. Haşere ve diğer zararlı canlı türleri olan, kemirgenler, sürüngenler, asalak ve parazitlere karşı evde uygun olmayan koşullarda amatörce kurgulanmış, ilkel yöntemlerle de baş edemezsiniz. Çünkü haşereleri kontrol altına almak kolay bir iş değildir. Deneyim, tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Sağlığımıza ve ölümcül hastalıklara neden olan haşerelerle başa çıkmanın yolu ilaçlama yapmaktır. Bu konuda da profesyonel bir ilaçlama firmasından destek alınması gerekmektedir. İlaçlama firması ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hizmet vereceklerdir.

Sağmalcılar haşere ilaçlama servisimiz, profesyonel, çözüm odaklı ve kaliteli ilaçlama yaparak sizleri ve yaşam alanlarınızı haşerelerden arındırarak, rahat bir nefes almanızı sağlar.

Mücadele ve Yöntemlerimiz Nelerdir?

Haşerelerle mücadele etmenin zor bir süreç olduğunu belirtmiştik. Bu konuda profesyonel kişi ve kurumların da devreye girmesi gerektiğini vurgulamıştık. Çünkü haşere türleri fizyolojik olarak bir birilerinden farklıdır. Bu durum onların kontrol altına alınması konusunda da farklıklar göstermektedir. Başlıca garantili, ekonomik ve kaliteli yöntemlerimiz şunlardır;

a)Sıvı İlaçlama

b)Jel İlaçlama

c)Kokulu İlaçlama

d)Kokusuz İlaçlama

e)Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Sızar?

Haşereler içlerinde asalak gruplar olsa da aslında çok zekidirler. Haşereler, arsız yaratıklardır. Hele aç kaldıkları anlarda önlerine gelen her şeyi yakıp yıkıp geçerler. Bu yüzden haşere istilalarından bahsedilmektedir. Haşereler evlerimize sızma konusunda galiptirler. Haşerelerin evimize kadar nasıl sızdıklarına bakılacak olursa;

Haşereler duvar çatlakları, ahşap yarıklarından içeri sızarlar,

Haşereler, dışarıdan satın alınan eşyalar üzerinden eve sızar.

WC/Tuvalet ve Banyo boruları aracılığı ile sızar

Haşereler, baca ve şöminelerden evlere girerler.

Açık unutulan kapı ve pencerelerden ve eşiklerden kolayca evlerime girerler.

Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Sağmalcılar ilaçlama firmamızı arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz.  Garantili ilaçlama Ekonomik fiyat seçeneklerimiz için bizi aramanız yeterlidir. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Altıntepsi Böcek İlaçlama
Vatan Böcek İlaçlama
Cevatpaşa Böcek İlaçlama
Sağmalcılar Böcek İlaçlama
İsmetpaşa Böcek İlaçlama
Yıldırım Böcek İlaçlama
Muratpaşa Böcek İlaçlama