Kurumsal Firmamızın Vatan böcek ilaçlama şubesi haşereleri kontrol altına alma konusunda İstanbul Bayrampaşa’da semt ve tüm mahallelere hizmet vermektedir. İnsan sağlığı her şeyin en üstündedir. Gözümüzle göremediğimiz pek çok türden zararlı canlı yaşam alanlarımızda zevki sefa içinde yaşamlarını sürdürmeye devam etmektedirler.

Hemen hemen her dönemde insanlar, yaşam alanlarını istila eden haşerelerle mücadele etmiş ancak her seferinde haşereler bu savaştan galip çıkmayı başarmışlardır. Haşerelere çözüm ürettiğini düşünen insanlar sıradan lisanslı olmayan ilaçları satın alarak, hiç bilmedikleri dozlarda amatör yöntemlerle uygulamalara koyulmuşlardır. Kısa bir süre bu yolun yanlış olduğunu görenler, hem emeklerinden, hem çabalarından hem de boşa savurdukları paralarından oldular.

“Haşerelerden Kurtulmanın En Etkin Yolu İlaçlama Yapmaktır.”

Bu noktada en sağlıklı kararın profesyonel yardım almaktan geçtiğini düşünen birçok kişi artık haşerelerle mücadele konusunda doğrudan böcek ilaçlaması yapan firmalarla irtibata geçtiler. Sizde çevrenizdeki zararlı haşere türlerinden kurtulmak istiyorsanız, Vatan böcek ilaçlama servisimizden tereddüt etmeden destek alın.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Zararlı Canlı Türleri

Amerikan hamam böceği, bit, Kalorifer böceği, kör fare, danaburnu, karınca, teşbih böceği, karınca, tahtakurdu, hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, tatarcık, sinek, Alman hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, akar,  karafatma, tahtakurusu, yaban arısı, çekirge, güve, sıçan, kene, halı böceği, kertenkele, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, Akrep, Yılan, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek ve pamuk faresi.

7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizden, müşteri temsilcilerimizi arayarak istediğiniz saat için randevu alabilirsiniz. TSE standartlarına uygun, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız size en düşük fiyat garantisi sunmaktadır. Sizlerde bizi arayarak haşerelerden kurulabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Altıntepsi Böcek İlaçlama
Vatan Böcek İlaçlama
Cevatpaşa Böcek İlaçlama
Sağmalcılar Böcek İlaçlama
İsmetpaşa Böcek İlaçlama
Yıldırım Böcek İlaçlama
Muratpaşa Böcek İlaçlama