Çavuşbaşı Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Anadolu yakası Beykoz şubemize bağlı çalışmalarını sürdüren Çavuşbaşı böcek ilaçlama servisimiz, kemirgen, haşere ve diğer zararlı canlı türlerinin kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

Haşereler Nasıl Çoğalır?

Haşereler o kadar sinsi ve o kadar arsız yaratıklardır ki, çok hızlı çoğalırlar. Toplu olarak yaşadıkları için toplu üreme evresi geçirmektedirler. Haşereler genellikle yumurta bırakarak yuvalanırlar. Bazı haşere türleri, hamamböceği, pire gibi türler, ortalama birey başına 50 yumurta bırakırlar.

Haşerelerin çoğalması için tek gereken yer, rutubetli ve nemli alanlardır. Haşereler bir insan müdahalesi olmaması durumunda yuvalarında giderek sayılarını katlayarak çoğalmaya devam ederler.

İlaçlama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Uzun bir çaba ve boşa harcadığınız paralardan sonra nihayet ilaçlama hizmeti satın almak istiyorsunuz. Çünkü haşerelerle başınız hala dertte. Tabi ki bu noktadan sonra seçici olmak zorundasınız. Son yıllarda sektörde yüzlerce ilaçlama firması kuruldu.

Ancak hangi birisinin yasal ve sağlıklı şartlarda ilaçlama hizmetini verdiğini bilmiyorsanız o zaman aşağıdaki maddeleri dikkatlice inceleyelim.

a)Kurumsal yapı; firma profili, misyon ve vizyon, ruhsat ve vergi levhası

b)İzin Belgeleri; Sağlık Bakanlığı, TSE tescil, Dünya Sağlık Örgütünden destek

c)Müşteri memnuniyeti; 7/24 hizmet, adil fiyat uygulaması, garantili ilaçlama, kalite, güven

d)Uygulama yöntemi: Modern ve çevreye hasar vermeyecek şekilde

e)Çevre dostu ve insanlarla barışçıl olması.

Haşereler Hangi Mevsimde Daha Çok Görülür?

Haşereler daha çok bahar aylarının başlarında ve yaz aylarında sıklıkla görülürler. Bu duruma neden olan faktörler, Haşere ve haşere türlerinin su ve besin kaynağı arayışları ile üreme evreleridir. Haşereler bir arada toplu yaşayıp çok hızlı çoğalırlar.

Çavuşbaşı ilaçlama servisimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Ucuz fiyat ve garantili uygulama yöntemlerimiz için hemen bizi arayın. Firmamız, Sağlık Bakanlığının onayladığı ilaçları kullanmaktadır. Tüm ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Beykoz Böcek İlaçlama
Kavacık Böcek İlaçlama
Tokatköy Böcek İlaçlama
Anadoluhisarı Böcek İlaçlama
Çavuşbaşı Böcek İlaçlama
Paşabahçe Böcek İlaçlama
Göksu Böcek İlaçlama