Gürpınar Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamız, Gürpınar böcek ilaçlama şubesiyle Gürpınar ve tüm mahallelerinde böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.  İstanbul Avrupa yakası, Beylikdüzü ve tüm semt, mahallelerine ilaçlama uygulaması yapan firmamız insan sağlığını en üst düzeyde tutmaktadır. 

Gürpınar servisimiz, tüm şubelerimizde olduğu gibi ilaçlama uygulamalarını yaparken titiz ve hassas davranmaktadır. Haşere ve kemirgen ilaçlama uygulamalarıyla ilgili her türlü tedbir ve önlemi almaktadır. İlaçlama için özel kıyafetler, eldivenler ve modern ilaçlama araç gereçlerini kusursuz olarak hazırlamaktadır. Çünkü ilaçlama uygulaması çok ciddi bir iştir. Yaşam alanlarınızı kâbusa çeviren zararlı böcek türleri ve kemirgenlerden kurtulmanın en etkin yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. İnsan sağlığı hafife alınacak bir durum değildir. Haşereler girdikleri alanlarda mikrop yayarlar. Bu mikroplar zamanla salgın hastalıklara ve ölümcül sonuçlara yol açabilir. Hemen hemen hepimizin evlerinde kovucu, tablet gibi tedbir amaçlı düşündüğümüz önlemler mevcut. Ancak bu önlemlerin hiç biri sonuç vermemektedir. Haşerelerin genetik yapıları üreme ve çoğalma fonksiyonlarını geliştirmiştir. İlaçlama yapılmadığı takdirde her saniyeniz onlara zaman kazandırır. Peki, ilaçlama uygulamasını nasıl yapılmaktadır?

İlaçlama uygulamaları, kanatsız, sürüngen, uçan haşere, omurgasız gibi zararlı türlerin her birine ayrı bir yöntem ve teknikle uygulanmaktadır. En sık yapılan yöntem ve teknikler şunlardır: Kokulu ve kokusuz ilaçlama, Sıvı diğer bir adıyla püskürtme yöntemi, fare istasyonları ve fare düzenekleri, jel ilaçlama yöntemi.

Hizmet verdiğimiz alanlar değişken olup insanların ulaşamadıkları, haşerelerin ulaşabilecekleri her nokta olarak tanımlayabiliriz. Yaz mevsimini gelmesiyle, yeşil alanların çoğalması zararlı canlı türlerinin hareketlenmesine neden olmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Hastaneler, Yurtlar, Okullar, Havaalanları, Gemiler, Ev ve İş yerleri, Lokantalar, Fırın ve Pastaneler, Fabrikalar, Otoparklar, Sinema Salonları, Konferans Salonları, Otobüs terminalleri, Uçaklar, Doğrama Atölyeleri, Ardiyeler, Ambarlar, Restoranlar, Kafe ve Barlar, Çay Bahçeleri, Boş Araziler, Park ve Bahçe Alanları, Tekstil ve Tasarım Atölyeleri, Unlu Gıda Mamulleri gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Garantili, kaliteli ve uygun fiyatlarla yaptığımız ilaçlama hizmetleri için bizi arayın. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizden istediğiniz saat için randevu alabilirsiniz.  Kurumumuz, TSE ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tek lider firmadır.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Beylikdüzü Böcek İlaçlama
Gürpınar Böcek İlaçlama
Yakuplu Böcek İlaçlama
Kavaklı Böcek İlaçlama