Kurumsal firmamızın, İstanbul Beylikdüzü şubesi tarafından yürütülen Kavaklı böcek ilaçlama servisimiz zararlı ve zehirli haşereleri güvenle kontrol altına alabilmektedir. Kavaklı servisimiz sizlere her alanda hizmet vermektedir.

Haşerelerin yaşam alanlarımıza dahil olmasının bazı doğal sebepleri vardır. Bu sebepler arasında haşereleri, insanlara yakın tutan en çekici nokta, yaşamlarını sürdürebilmeleri için besin kaynağı arayışı içinde olmalar ve barınmalarıdır. Haşereler yılın her mevsiminde ev ve iş yerlerine sızma politikalarıyla daima başarılı oluşlardır. Tabi haşereler yaşam alanlarımıza girerken, yanlarında salgın hastalıkları ve bolca mikrop getirirler. Bu durumda insan sağlığını ciddi bir ipotek altına almış olurlar.

Haşere İlaçlama Uygulaması Nasıl Yapılmalıdır?

Haşerelerle aynı çatı altında yaşamaya mahkum değilsiniz. Geceleri uykunuzu kaçıran kemirgenlerin sesleri, mutfağın lambasını açtığınızda sağa sola sıkışmaya çalışan hamamböcekleri, pencere ve tezgah kenarlarında sıralı zincirler halinde karıncalar, kapı önünde birikmiş salyangozlar ve belki de sayamayacağımız kadar bir sürü zararlı canlı türü ile aynı havayı solumak durumunda kalıyorsunuzdur. Haşere ve haşere türlerinden elinize bir terlik alarak kurtulamazsınız. Ya da korsan, yasa dışı satışa sunulan ilaçları satın alarak evde kesinlikle ilaçlama uygulamasına girişmeyin. Bu durum hem canınıza hem de bütçenize maliyeti hayli bir ağır olur. Bu durumda mutlaka profesyonel uzman kişilerden destek almalısınız.

Firmamız haşere ilaçlama konusunda sıvı, jel, kokulu-kokusuz ve fare istasyonları adını verdiğimiz modern ve kesin yöntemlerle sizi tüm zararlı haşere türlerinden kurtarmaktadır.

Kavaklı servisimiz, böcek ilaçlama konusunda uzman personel, ekip ve ekipmanlara sahiptir. Sağlık bakanlığından onaylı ruhsatımız ve TSE standartlarına uygun belgelerimizle 20 yıldır böcek ilaçlama alanında güvenle hizmet vermekteyiz. Bizleri 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden arayarak istediğiniz saat diliminde randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşerelerden kurtulmak sadece ilaçlama yapmakla mümkündür. İlaçlama yaparken size en garantili ve düşük fiyatı sunan firmamızla sizde haşerelerden kurtulun. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Beylikdüzü Böcek İlaçlama
Gürpınar Böcek İlaçlama
Yakuplu Böcek İlaçlama
Kavaklı Böcek İlaçlama