Yakuplu Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Beylikdüzü şubesine bağlı faaliyet gösteren Yakuplu böcek ilaçlama servisi, zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlaması, tüm zararlı haşere türlerinden kurtulmanın en etkin yoludur. Yaşadığımız kapalı mekanlar, bazen elverişli olmayabilir. Binalarımızda, ya da evlerimizde oluşmuş çatlaklar, yarıklar, rutubet, aşırı nem bakterilerin üremesi için genel alanlardır. Ancak sağlam yapı ve mimariye sahip birçok yerleşim bölgesinde de zararlı haşere türlerine rastlamamız mümkündür.

Haşerelerin yaşadığı alanlar genellikle mikrop yuvalarıdır. Zamanla kötü kokular yayan haşereler salgın hastalıkları da beraberinde getirir. Sağlığımızı risk eden haşerelerden kurtulmak için mutla böcek ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Tabi böcek ilaçlaması amatörce kurgulanarak yapılmaması gerekmektedir. Alanında deneyimli firma ve tecrübeli ekipler tarafından uygulanması gerekmektedir.

Böcek İlaçlama Süreci

Haşere ve haşere türleri hayatımız için risk taşır. Günümüzde sektör haline gelen böcek ilaçlama firmalarını seçerken mutlaka seçici ve hassas davranmak gerekmektedir. Firmanın profili, künyesi ve yasal süreçleri barındırması önemli noktalardır.

Böcek ilaçlaması yapan firmanın mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından izinli ruhsata, TSE kalite standartlarına uygunluk, şirket tarihçesi, referansları gibi kriterler mutlaka göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Ayrıca firmanın ilaçlama ve ilaçlama sonrası hizmetleri de baz alınmalıdır. Öte yandan lisans sahibi olmayan, bandrolsüz, korsan satılan ilaç türlerine asla itibar edilmemesi gerekmektedir.

Her biri ölümcül kimyasal maddeler barındıran yasadışı ilaçların evde veya iş yerlerinde uygun olmayan koşullarda uygulamaması gerekmektedir. Aksi takdirde alerjik reaksiyonlara tabii olacağınız gibi, çeşitli zehirlenmelerden de nasibinizi almış olursunuz.

Yakuplu böcek ilaçlama servisimiz size en sağlıklı şartlarda, kaliteli, garantili ve güvenle hizmet vermektedir. En düşük fiyat garantisini de sunan firmamızı 7/24 çağrı merkezimiz üzerinden arayarak randevu alabilir ve böcek ilaçlaması yaptırabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Beylikdüzü Böcek İlaçlama
Gürpınar Böcek İlaçlama
Yakuplu Böcek İlaçlama
Kavaklı Böcek İlaçlama