Böcek ilaçlama şubelerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir. Azapkapı böcek ilaçlama servisimizde Azapkapı ve tüm mahallelerinde haşereleri sağlıklı ve güvenli yöntemlerle etkisiz hale getirmek için 7/24 hizmet vermektedir.

Haşere İlaçlama Firmalarında Bulunması Gereken Özellikler

Böcek ilaçlama, sektör haline geldi. Bu gün üstün kalite hizmetlerini bir arada tutan haşere ilaçlama firmaları neredeyse yok denecek kadar az. Aslında Pazar payına baktığımızda onlarca firma ve ilaç görebilmekteyiz. Yasal süreçlerin çok önemli bir sektör olduğu böcek ilaçlama firmalarının künyesinde mutlaka olmazsa olmaz diyebileceğimiz bazı yasal prosedürleri barındırmaları gerekmektedir. Bu olmazsa olmaz kurallar nelerdir?

Böcek İlaçlama firmalarının yasal olarak hizmet verebilmeleri için; Sağlık Bakanlığından alınan çalışma ruhsatı, İlaçları denetleyen Ziraat mühendisleri, Uzman ekip ve ekipmanları ve TSE standartları gereğince tescilli olması gerekmektedir. Azakapı servisimiz her türlü yasal süreçlerin içinden size hizmet vermektedir. Çünkü kurumsal yapımıza bağlı her şube ve servisimiz yasal ilkelerle yola çıkmaktadır. İlaçlama fiyatları hakkında da en düşük fiyatı sunmaktadır.

Sağlığımızı ev ve iş yerlerinde titizlikle sürdürdüğümüz hijyenik adımlar kurtarmaz. Haşerelerin yakınınızda olma fikri bile ürkütücü ve son derece tehlikelidir. İlaçlama yapmak bu sorunlarınızdan kurtulmanız anlamına gelir.

En Sık İlaçlama Yaptığımız Haşereler

Mevsimine ve konuşlandığı alanlar baz alındığında, yaz mevsiminin başlarında Salyangoz, pire, akrep, Fare, hamamböceği ve kalorifer böceği ilk sıralarda yer alırken, ikinci sırayı karıncalar, yaban arısı, çekirge, bit, kene yar almaktadır. Bu zararlı ve itici canlı türlerini yılan, çıyan, danaburnu, kulağakaçan, uyuz böceği, halı böceği gibi türler takip etmektedir.

Sizlerde daha fazla hayatınızı risk etmeyin. Azapkapı böcek ilaçlama servisimizden günün her saatinde randevu talebinde bulunun ve sağlığınızı en üst seviyede tutun. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Beyoğlu Böcek İlaçlama
Ayaspaşa Böcek İlaçlama
Azakapı Böcek İlaçlama
Çıksalın Böcek İlaçlama
Fındıklı Böcek İlaçlama
Çukurcuma Böcek İlaçlama
Dolapdere Böcek İlaçlama
Galata Böcek İlaçlama
Taksim Böcek İlaçlama
Kemankeş Böcek İlaçlama
Tarlabaşı Böcek İlaçlama
Halıcıoğlu Böcek İlaçlama
Cihangir Böcek İlaçlama