dolapdere böcek ilaçlama

Dolapdere böcek ilaçlama servisimiz Beyoğlu Böcek İlaçlama şubemizle paralel olarak eş zamanlı faaliyetlerini sürdürmektedir. Haşerelerin ve çevrenizde diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda ekonomik fiyatlarla hizmet sunan ilaçlama servisimiz 7/24 yanınızdadır.

Dolapdere elit bir semttir ve semt halkının pek çoğunda evcil hayvanlar bulunmaktadır. Özellikle pire ve bit hemen hemen tüm evlerde olma ihtimali yüksektir. Haşerelerin evde olması demek hem sağlığımızı hem de eşyalarımızı ciddi bir zarara uğratır. Bu yüzden tek çare ilaçlama hizmeti satın almaktır. Ancak ilaçlama hizmetinin de profesyonel ilaçlama firmaları tarafından verilmesi gerekmektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri Nelerdir?

Akrep, danaburnu, pire, sinek, apartman böceği, karafatma, yaban arısı,  çıyan, örümcek, sivrisinek, pamuk faresi, karınca, hamamböceği, salyangoz, Amerikan hamam böceği, uyuz böceği  tespih böceği, ev faresi , çekirge,  mayt, kalorifer böceği, kertenkele, tatarcık,  kırkayak, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, akar, fındık faresi, lağım faresi, tahtakurdu, kakalak, tatarcık, sivrisinek, halı böceği, sıçan, çatı faresi, kene, güve, bit, sinek, Alman hamamböceği,  mite, gümüş böceği, eşek arısı, yılan en çok ilaçlama yaptığımız haşere türleridir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Toplu taşıma araçları(Metro, tamvay, metrobüs, otobüs, minibüs, dolmuş) feribot, deniz otobüsü, deniz taksisi, Ağır vasıtalar(tır, dozer ve iş makinaları)bodrum, depo,  Havaalanı, hastane,  yurt, müştemilat, fabrika, ahır, ağıl, okul uçak, müze, fitness salonları,  Cami, müze, sosyal tesis, ev ve İş yerleri, düğün salonu, dükkan, dinlenme tesisleri, market, seracılık ve tarım alanları, mezbaha, fırın, restoran, pastane, alışveriş merkezi, çay bahçesi, spor salonu,  kıraathane, gemi, vapur, feribot, konferans salonu, tekne, yat, balıkçı barınağı, şantiye, otel, otopark, otobüs terminali, otobüs, , sinema salonu, açık arazi, tarla, park ve bahçeler, site, bina, depo, ambar, ardiye, hayvan çiftlikleri ve daha pek çok alanda ilaçlama yapmaktayız.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız size bir telefon kadar yakın Arayın ve tüm haşerelerden kurtulun. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Beyoğlu Böcek İlaçlama
Ayaspaşa Böcek İlaçlama
Azakapı Böcek İlaçlama
Çıksalın Böcek İlaçlama
Fındıklı Böcek İlaçlama
Çukurcuma Böcek İlaçlama
Dolapdere Böcek İlaçlama
Galata Böcek İlaçlama