İlaçlama sektörü içinde kaliteli ve güvenli hizmet sunarak yaşam alanlarınızı temiz ve refaha çıkaran şirketimizin İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu Böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak uzun süredir faaliyetlerine devam eden Fındıklı Böcek ilaçlama servisimiz, çevrenizde size ve eşyalarınıza zarar veren haşere ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Beyoğlu yerleşim bölgesi, tarihi binaları ve kıskandıran mimarisi ile İstanbul şehrinin gözde semtleri arasında yer almaktadır. Fındıklı semti ise, alt yapısı ve çevre koşullarına göre neredeyse 4 mevsim boyunca haşere ve kemirgen türlerine istemeden de olsa ev sahipliği yapmaktadır.  Fındıklı semtinde en sık rastlanan haşere türleri olan, kalorifer böceği, hamamböceği, pire, bit ve fare türlerine karşın yeterli derecede önlem alınmaması durumunda ortaya çıkacak olan sonuçlar kaçınılmazdır.

İlaçlama Hizmeti Satın Almadan Önce Dikkatli Olun

Haşere ve fareler bulundukları alanlarda bakteri üreterek mikrop yaymaya neden olurken, çeşitli bulaşıcı hastalıklarda beraberinde getirir. Haşerelerin yarattığı hastalıklara maruz kalmamak için böcek ilaçlama şirketlerinden profesyonel yardım almak durumunda olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Çünkü böcek ilaçlaması tek başına yapılabilecek bir uygulama değildir. Böcek ve haşere ilaçlama firmasını seçerken de hassas davranmak durumundasınız. Her böcek ilaçlama firması yasal değildir. Korsan ilaç kullanan ucuz ilaçlama şirketlerinden uzak durun. İlaçlama fiyatlarını aşağı çekerek gözünüzü boyayan şirketler hem sağlığınızı hem de paranızı alır.

Fındıklı haşere ilaçlama servisimiz ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere profesyonel hizmetler sunar.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemler nelerdir?

Haşereler aynı grup çatısı altında olmalarına karşın, ayrı sınıflandırılmaktadır. Her birisi için ayrı teknik ve yöntemler bulunmaktadır. Hamamböceği için satın aldığınız geçici bir ilacın Fare ve türlerine etki etmeyeceğini hatırlatmak isteriz. İyisi mi siz tüm haşere ve kemirgenlere karşı Fındıklı ilaçlama servisimizden destek alınız. Kullandığımız uygulama ve yöntemler hem ekonomik, hem de garantilidir.

Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama ve Fare istasyonları yöntemlerimizle yaşam alanlarınızı garantili olarak kontrol altına alarak, haşereleri tamamıyla temizliyoruz.

Fındıklı böcek ilaçlama servisimiz, Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarla leke ve iz bırakmadan garantili ilaçlama hizmeti sunar. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak ya da Talep Formu doldurarak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşereler kabusunuz olmasın. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Beyoğlu Böcek İlaçlama
Ayaspaşa Böcek İlaçlama
Azakapı Böcek İlaçlama
Çıksalın Böcek İlaçlama
Fındıklı Böcek İlaçlama
Çukurcuma Böcek İlaçlama
Dolapdere Böcek İlaçlama
Galata Böcek İlaçlama