Bina İlaçlama konusunda hizmet veren şirketimiz, bunun yanı sıra apartman, ev, iş yeri, fabrika gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Özellikle yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte yaşam alanlarımızda çoğalmakta olan böcek, haşere grubu ve kemirgenler hayatımızda ciddi sıkıntılara sebep olmaktadır. Dolayısıyla böceklerin mutlaka evinizden imha edilmesi gerekmektedir. Evinize ya da yaşam alanınıza yakın olan herhangi bir yerde bulunmaları bile sizin için büyük bir sorundur. Ailenizin sağlığı için büyük bir tehdittir. Dolayısıyla evinizin kapısının açıldığı binanızın iç kısmı, apartmanınız vs. bu alanların da böceklerden tamamen arındırılmış olması gerekmektedir. Böceklerle mücadele uygulamalarımız İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinde yapılmaktadır.

Bina İlaçlama Fiyatları

Genel olarak sanıldığının aksine uygun ve cazip olan fiyatlarla her bütçeye uygundur. İşlem tutarı  zaten tek bir kişinin ödeyeceği bir şey değildir. Genellikle yapılacağı konuda karar alan bina sakinlerine ortak bir bütçe çıkarılarak bu işlem uygulanır. Dolayısıyla her daire sahibine son derece uygun bir rakam çıkarılır. Binalar nasıl ilaçlanır? diye merak edenler için belirtmek gerekirse firmamız, bina içinde ev ilaçlaması yapacağı zaman tüm dairelerin kapılarının kapatılması yönünde bir tavsiyede bulunmaktadır. Şirketimizde bütçenize dost bir anlayış ile hesaplanan fiyatlarımızda etkin rol oynayan 3 unsur;

  • Yok edilecek haşerenin türü ve sayısı,
  • Uygulama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı,
  • İşlem yapılacak alanın büyüklüğü.

Gerçekleştirilecek  işlem sırasında ilaçlı müdahaleden kaçan böcekler açık buldukları her yerden kaçmayı deneyeceklerdir. Dolayısıyla kapınızın açık kalması durumunda bu sefer tehlike çanları sizin için çalacaktır.

BİNA İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İstanbul’da her semtte her mahallede yaptığımız ve firmamızın yeni kampanyası olan bina ilaçlama İstanbul uygulaması sayesinde İstanbul’daki her meskenin böceklerden arındırılması amaçlanmıştır. Kampanyamız sayesinde pek çok bina, apartman, böcek ve haşerelerden arındırılmış olacak ve yaşam alanlarımız çok daha temiz ve sağlıklı bir hale gelecektir. Binalarda en sık görülen haşerelerden biri olan farelere karşı geliştirdiğimiz fare istasyonları tekniği ile garantili sonuç vaat ediyoruz. Diğer canlı türlerinin fare ilaçlarından etkilenmesini önlemek  amacıyla tasarlanmış olan aparatlardır. Bu aparatlarda muhafaza edilen ilaçlara fareler kolaylıkla ulaşabilmekte ve ilacı yedikten kısa bir süre sonra zehirlenerek ölmektedir.

Fare ilaçlamalarının yanı sıra her türlü böcek ve haşere ilaçlaması üzerinde de uygulamalarda bulunan firmamız, geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürelerde kalıcı sonuçlara ulaşabilmektedir. Böcek ve haşere ilaçlamaları için geliştirilmiş olan sıvı ilaçlama yöntemleri, fare problemlerinin ortadan kaldırılması için de etkili rol oynamaktadır. Sıvı ilaçlar, kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılmaktadır. Böcek problemlerinin geçici bir süre ortadan kaldırılması için genellikle kokulu ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntem, böcek problemini ilacın etkisi geçene kadar ortadan kaldırmaktadır. Daha sonra problemin tekrar yaşanması muhtemeldir. Kokusuz ilaçlamalar ise, daha çok uzun vadede kurtulmak istediğimiz böcek ve haşere problemlerinde tercih edeceğimiz, etkili ilaçlama yöntemlerinden biridir. Bu yöntem sayesinde, ilaçlama yapılan bölgeye uzun bir süre zarfında tekrar böcek ve haşere problemi uğramamaktadır.

Bina ilaçlamalarında uygulanmakta olan sıvı ilaçlamaların yanı sıra, olası bir hamam böceği problemine karşı kullanılacak olan jel ilaçlama yöntemleri de mevcuttur. Bina ilaçlamaları için oldukça uygun olan jel ilaçlama yöntemleri, doğal ve kokusuz bir ilaç türüyle gerçekleştirildiği için, insan sağlığını tehdit etmeyen, rahatlıkla uygulayabileceğimiz ilaçlama yöntemlerinden biridir. Kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmamızı sağlayan jel ilaçlama yöntemleri, genellikle hamam böceği problemlerinde ve böcek sayısının az olduğu durumlarda uygulanmaktadır.

Firmamız, bina ilaçlama alanında profesyonel ilaçlama ekipleri ile birlikte etkili ilaçlama yöntemleri uygulayarak kalıcı sonuçlara ulaşmakta ve sizleri böcek ve haşere problemlerinizden kurtarmaktadır. Oldukça uygun fiyatlar karşılığında profesyonel ilaçlama hizmeti sunmakta olan firmamızın hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak, bina ilaçlama konusunda yardım isteyebilirsiniz.