Bayrampaşa, İstanbul ilinin 250 bin nüfusuna sahip ilçesidir. 16 senedir böcek ilaçlama Bayrampaşa olarak ilçede hizmet vermekteyiz.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama olarak; Altıntepsi, Beşyüzevler, Cevatpaşa, Esenler, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Merkez, Murat Paşa, Orta Mahalle, Sağmalcılar, Terazidere, Vatan, Yenidoğan, Yıldırım gibi semt ve mahallelerinde tüm haşere, böcek ve kemirgen ilaçlaması, istediğiniz gün ve saatte uygulanmaktadır.

Ev, otopark, lokanta, park, bahçe, ofis, hastane, fabrika, fırın, market, alışveriş merkezi, apartman, bina, tarla gibi Bayrampaşa da ki tüm açık ve kapalı alanları ilaçlıyoruz.

Böcek ilaçlama Bayrampaşa olarak ilaçlama işlemleriniz, özel eğitim almış, deneyimli personellerimiz tarafından, haşere, böcek ve kemirgenlere özel ilaçlarla, farklı ilaç uygulama yöntemleri ile uygulanmaktadır. Bayrampaşa Haşere İlaçlama çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bayrampaşa’da ilaçlama yaptığımız böcek türleri arasında karınca, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, akar, bit, pire, çiyan, tahta kurusu, ağaç kurdu, sinek, sivrisinek, salyangoz, karasinek, güve ve örümcek gibi her tülü böcek ve kemirgen türünün ilaçlama hizmetini jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, sprey ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemleri ile %100 garanti ve %100 ekonomik fiyatlar vererek böcek ilaçlama yapmaktayız.

Tez İlaçlama Firması Bayrampaşa Fare İlaçlama uygulamalarını farklı fare türlerine göre özenle uygular ve garantili sonuçlar alır. Bayrampaşa pire ilaçlama ve Bayrampaşa kene ilaçlama uygulamalarını da aynı dikkat ve kimyasalı alana nüfus ettirebilme tekniklerini uygulayarak yapar.

Ev ilaçlamalarında kullandığımız ilaçlar koku ve leke bırakmadığı gibi artık ilaçlama esnasında ve sonrasında evinizi de terketmenize gerek yoktur.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Fiyatları: Fiyatlarımız tüm İstanbul ilçelerinde aynı kriterlerle belirlenir, fiyatlandırma kriterlerimiz: Alan ölçümü, kullanılan ilaç miktarı, zararlı haşerelerin, böcek ve de farelerin yoğunluğudur.

Tez İlaçlama Firması çağrı merkezini 7/24 arayarak bizimle iletişime geçiniz. Kalıcı ve profesyonel ilaçlama hizmeti alınız.