Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip İstanbul’da nüfusla doğru orantılı olarak, böcek, haşere ve kemirgenler de çok sayıda bulunur. İstanbul’un ilk yerleşim yerlerinden biri olan Fatih ilçesinde 17 yıldır, böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.  Böcek ilaçlama Fatih olarak, ilaçlama eğitimi almış, deneyimli, personellerimiz tarafından ilaçlama işleminiz gerçekleştirilir.

Kaliteli İlaçlama Yöntemlerimiz

Jel ilaçlama yöntemiyle Fatih ve çevre ilçelerde leke, iz ve kesinlikle koku bırakmadan evlerinizi böceklerden %100 Garanti vererek ilaçlamasını yapmaktayız.Buna ilave olarak jel ilaçlama yöntemiyle ilaçlama esnasında ve sonrasında evinizi terketmenize gerek yoktur.

Özellike son zamanlarda Fatih ve çevre ilçelerinde artan böcek ve kemirgen ilaçlama talebinden dolayı araç filosunu yenileyen Tez ilaçlama Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü ilaçlama hizmeti vermektedir. Kurduğumuz böcek ve haşere timleri ile arabaların giremeyeceği dar olan mahalle ve semtlere anında böcek ilaçlaması yapabilmekteyiz.

İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Fatih böcek ilaçlama şirketimiz; Abdi Çelebi – Abdi Subaşı – Ali Fakih – Arabacı Beyazıt – Arpa Emini – Atik Mustafa Paşa – Avcıbey – Babahasan Alemi – Balat Karabaş – Beyazıt Ağa – Beyceğiz – Cambaziye – Çakırağa – Davutpaşa – Deniz Abdal – Derviş Ali – Ereğli – Fatma Sultan – Guraba Hüseyin Ağa – Hacı Evhaddin – Hacı Hamza – Hacı Hüseyin Ağa – Hamamı Muhittin – Haraççı Kara Mehmet – Hasan Halife – Hatice Sultan – Hatip Muslahittin – Haydar – Hızır Çavuş – Hobyar – Hoca Üveyz – Hüsam Bey – İbrahim Çavuş – İmrahor –  İnebey – İskender Paşa – Kariye – Kasap Demirhun – Kasap İlyas – Kasım Gürani – Katip Muslahittin – Keçeci Karabaş – Keçihatun – Kırk Çeşme – Kirmasti – Koca Dede – Koca Mustafa Paşa – Küçük Mustafa Paşa – Kürkçübaşı – Melek Hatun – Mimar Sinan – Molla Aşkı – Molla Şeref – Muhtesip İskender – Muratpaşa – Müftü Ali – Neslişah – Nevbahar – Ördek Kasap – Sancaktar Hayrettin – Seyit Ömer – Sinanağa – Sofular – Şeyh Resmi – Tahta Minare – Tevkii Cafer – Uzun Yusuf  – Veledi Karabaş – Yalı – Çapa – Aksaray – Balat – Cerrahpaşa – Çarşamba – Çukurbostan – Fındıkzade – Haseki – Horhor – Karagümrük – Kıztaşı – Kocamustafapaşa – Küçük Langa – Samatya – Sulukule – Vefa – Yedikule – Yenikapı gibi Fatih’te tüm semt ve mahallelerinde, haşere, böcek ve kemirgen ilaçlamasında istediğiniz gün ve saatte hizmet vermektedir.

Fatih Böcek İlaçlama Fiyatları

Fatih ilçesinde, dükkan, bahçe, tarla, restoran, lokanta, otopark, cafe, ev, daire, şirket, ofis, fabrika, hastan, okul, yurt, fırın, park, market, apartman, alışveriş merkezi, bina, cami gibi tüm açık ve kapalı alanlarda Fatih böcek ilaçlama şirketimiz ekonomik fiyatlar ile hizmet sunmaktadır.

Detaylı bilgi için Fatih böcek ilaçlama müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayabilirsiniz.