Garantili yöntemlerle ilaçlama işlemi yapan şirketimiz, işlemlerinde insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Haşere ile Mücadelenin Önemi

Verem, dizanteri, tifüs, mantar hastalıkları, veba gibi bulaşıcı hastalıkların yayılmasını sağlayan böceklerden kurtulmak için şirketimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. Haşereler, taşıdıkları bakterilerle insanların sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Böceklerin bulunduğu alanlar, sağlıksız alanlardır. Yapılması gereken uzman böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmaktır. Haşere ile mücadele eden, profesyonel kadromuz alanında uzman kişilerdir.

Böceklerin Bulunduğu Alanlar

Böcekler, fuar alanı, ev, iş yeri, konser alanı, havaalanı, pastane, fırın, cafe, restoran, park, bahçe, dükkan gibi alanların tümünde yuva yapabilmektedir. Bitki örtüsü bulunan alanlar, böceklerin yaşam alanlarıdır. Ancak aç kalmaları durumunda, kapalı mekanlara da geçiş sağlarlar. Bu alanların tümünde, kuytu köşe alanlarda, bodrum, kömürlük gibi nemli ve rutubetli alanlarda çok sayıda haşere türü bulunmaktadır.

Açık ve Kapalı Alanlarda Bulunan Haşere ve Fareler

Uyuz böceği, yaban arısı, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kalorifer böceği, karınca, tesbih böceği, tatarcık, tatarcık, mite, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, akar, halı böceği,  örümcek, kulağakaçan böceği, güve, mayt, çıyan, kene, bit, kakalak, sinek, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, çekirge, sivrisinek, akrep, tahtakurdu, kırkayak.

Haşere ilaçlama şirketleri arasında en kaliteli hizmeti şirkleetimizden sağlayabilirsiniz. Fare ilaçlama hizmeti de veren şirketimiz, işlemlerini ekonomik olarak gerçekleştirmektedir.