Firmamızın İstanbul Arnavutköy şubesine bağlı olarak kaliteli hizmetler sunan Bolluca böcek ilaçlama servisimiz, Asalak, Parazit, Kemirgen, Sürüngen ve Haşere/Böcek gibi zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

İklimin değişmesi ve yeşil alanların çoğalmasıyla gün yüzüne çıkan zararlı canlı türleri, yaşam alanlarımıza sızarak hayatımızı tehdit etmeye başladılar. Zararlı canlı türleri olarak adlandırdığımız; Fare, pire,  akrep, yılan, hamamböceği, karınca, yaban arısı, salyangoz, kertenkele, sivrisinek yaz aylarının başlamasıyla en sık görülen türler olarak karşımıza çıkmaktadır. Haşerelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri oldukça fazladır. Solunum sistemimizi ve bağışıklık sistemimizi sahip oldukları bakteriler sayesinde bir çöküşe doğru sürüklerler. Zamanla zayıf kalan bünyemiz mikroplara ve haşerelerin saldığı virüse teslim olarak bitap düşer.

Tüm zararlı canlı türlerine karşı alınması gereken tedbir İlaçlama hizmetidir. Ancak etkin ve garantili bir ilaçlama hizmeti ile korunabiliriz. Tabi ilaçlama hizmetinin doğrudan uzmanlık ve deneyim gerektirdiğinin altını çizmekte fayda var. Böyle bir durumda mutlaka Bolluca böcek ilaçlama servisimizden profesyonel destek alın. Bu sayede insanların yuvalarına ulaşamadıkları haşere türlerine en etkin ve en modern yöntemlerle firmamız ulaşsın.

Hizmet Alanlarımız

Kurumsal firmamız 20 yılı aşkın bir süredir İstanbul, İstanbul’un tüm ilçelerine, semtlerine ve mahallelerine ulaşarak kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama hizmetine ilişkin olarak, zararlı canlı türlerinin bulunduğu, istila ettiği her nokta bizim hizmet alanlarımızı kapsamaktadır. Ama genel olarak hizmet verdiğimiz alanlar; Okul, hastane, fabrika, lokanta, restoran, site, bina, şantiye,  otopark, ev ve iş yerleri, uçak, otobüs, yat, tekne, gemi, havaalanı, otobüs terminali, sinema salonu, konferans salonu, ardiye, müştemilat, ambar, tekstil ve tasarım atölyeleri, mobilya doğrama atölyeleri, boş arazi, tarla, çay bahçesi, park ve bahçe alanları başlıca hizmet alanlarımızı oluşturmaktadır.

Garantili ilaçlama ve düşük fiyatlarla ilaçlama hizmeti veren Bolluca servisimiz, Sağlık Bakanlığından onaylıdır. TSE kalite ve tescil belgelerine sahiptir. 7/24 hizmet veren servisimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz.