Bostancı böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Anadolu yakası Maltepe şubemize bağlı olarak çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.  Haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması için kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel olarak destek sağlayan ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerinin yaşam alanlarımızdan ebediyen yok olması için rutin ve periyodik olarak ilaçlama hizmeti vermektedir. 

Sağlıklı şartlarda yaşamanın temelinde temizlik gelmektedir. Ancak yaşam alanlarımızı ne kadar hijyenik tutsakta haşere, sürüngen ve kemirgenlerden kurtulmamız mümkün olmamaktadır. Bunun başlıca nedenleri arasında kuşkusuz, kapı ve pencere aralıklarından içeri sızmaları durumu ve dışarıdan satın aldığımız eşyalarla beraber içeride yer edinmeleri durumlarıdır. Bunun yanında tuvalet ve banyo boruları, baca ve şömine ve tesisat borularının arasından haşereler her daim içeri sızmayı başarmışlardır.

Sağlığımızı doğrudan etkileyen bu zararlı canlı türlerine karşın önlem alınmadığı takdirde önüne geçmekte giderek zorlaşacaktır. Çünkü haşereler çok hızlı çoğalırlar. Hızlı üreme evresinden geçerler. Haşerelerden kurtulmanın en kesin yolu, ilaçlama uygulamalarından faydalanmaktır. Ama bu uygulamayı satın almadan önce mutlaka ilaçlama yapacağınız firmayı araştırmanız gerekmektedir. İlaçlama sektörü içinde firmaların giderek artış göstermesi yüzünden mutlaka muhatap olduğunuz firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına dikkat ediniz. İlaçlama hizmeti herkesin kolaylıkla evinde uygulayabileceği bir yöntem değildir. Uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. İlaçlama uygulama ve yöntemleri için mutlaka profesyonel firmamızdan destek alınız.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşere, kemirgen, asalak, parazit, zehirli örümcekler ve diğer zararlı canlı türleri için kullanılan etkili kesin garantili yöntemlerimiz; Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare İstasyonları, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlarımız, TSE standartlarına uygundur.  7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili İlaçlama ve Ekonomik fiyat fırsatlarını yakalamak için bizi hemen arayın.