Büyükçekmece, Trakya’ya yakın, İstanbul’un batısında yer alan, denize kıyısı olan doğa güzelliğiyle dikkat çeken ve metropol şehrin modern, gelişmiş ilçelerinden biridir. Özellikle yaz aylarında İstanbulluların yakın mesafe olması sebebiyle gelip konakladığı yer olma özelliğini de taşıyor.

İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Büyükçekmece’de havaların ısınmasıyla sık sık bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunlar arasında; hamam böceği, kene, pire, kalorifer böceği, karınca, güve, tahta kurdu, tahta kurusu, kırkayak, çıyan, kulağakaçan. Gümüş böceği, sivrisinek, kara sinek, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, çatı faresi, lağım faresi, pamuk faresi ve fındık faresi.

Büyükçekmece Böcek ilaçlama Fiyatları

İlaçlama Şirketleri Nasıl Olmalı?

Günlük yaşamımızı zorlayan bu böceklere ve haşerelere karşı kişisel olarak mücadele etmek kolay değildir. Bir çok kişi piyasada çok çeşitli markalarla satılan böcek ilaçlarını alarak kısmen de olsa bu durumdan kurtulmaya çalışıyorlar ancak üç ya da dört gün sonra aynı sorunla tekrar karşı karşıya kalıyorlar. Böcek ve haşerelerden kesinlikle ve garanti bir şekilde kurtulmak istiyorsanız mutlaka bu konuda uzman ve eğitimli, garanti sonuç veren Titiz ilaçlama şirketini günün 7/24 saati ulaşabilir sorularınızı iletebilirsiniz.

Büyükçekmece haşere ilaçlama firması alanında yetkin bir ilaçlama firması olup 20 yılı aşkın tüm Büyükçekmece semtlerinde haşere, fare ve böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Şehirde çok sayıda ilaçlama şirketi bulunmaktadır ancak önemli olan yasal mevzuata uyan, gerekli ruhsatlara ve belgelere sahip olan şirketlerle irtibata geçebilmektir. Bu yüzden mutlaka bu hususlara dikkat ediniz.

Kullanılan ilaçların insan sağlına ve çevreye zarar vermeyen ilaçlar olması önemlidir. Kullanılan ilaçlar sıvı, jel, kokulu, kokusuz ve fare istasyonlarıdır. İlaçlama öncesi ekiplerimiz böceğin türünü teşhis eder ardından böceğin biyolojik yapısına göre ilaç kullanır. Kokulu ilaçlamada alan bir süreliğine kapatılır ve terk edilir.

İlaçlama öncesi ekiplerimizin dikkat edilmesi gerekenler hakkında belirttikleri hususlara önem verilmeli ve yerine getirilmelidir. Direkt sizinle temas halinde olan bütün eşyalarınızı kaldırmanız ve üstlerini kapatarak korumanız yerinde olacaktır.

Titiz İlaçlama Firması‘nın bir kolu olan Büyükçekmece İlaçlama Servisi eğitimli ve profesyonel ekibiyle tüm ilaçlama yetki belgesi ve kullanıma uygunluğu TSE onaylı olan ve kalıcı ilaçlamalar yapan bir ilaçlama servisidir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Büyükçekmece böcek ilaçlama fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Böceklere karşı önlem alınmadığı takdirde çok ciddi hastalıklara yakalanma riskiniz yüksektir. Böcekler çabuk çoğalıp yayıldıkları içinde hızlı bir şekilde virüs bırakabilirler. Bu hastalıklardan bazıları; böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf ödemleri, cilt hastalıkları, tifüs, sıtma, fil hastalığı, alerjik hastalıklar, dizanteri, humma, hepatit…vb

Büyükçekmece Böcek İlaçlama Servisini 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilir ya da dilerseniz ilaçlama için randevu oluşturabilirsiniz.