Kurumsal firmamızın İstanbul Büyükçekmece şubesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Celaliye böcek ilaçlama servisimiz, haşere, kemirgen, asalak, parazit ve zehirli örümcekleri güvenle kontrol alması konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Haşere ve Kemirgen türleri alacağımız tüm tedbir ve önlemlere rağmen bir şekilde bir yolunu bularak yaşam alanlarımıza dahil olmayı başarırlar. Yuvalandıkları yerde mikrop ve bakteri üreten zararlı canlı türlerine karşı en etkin yolun böcek ilaçlaması yapmak olduğunu biliyoruz. Fakat ilaçlama uygulamalarının rasgele, amatörce yapılmaması gerekmektedir. İnsan sağlığı için önem arz eden bu uygulamanın mutlaka uzman ve profesyonel firma tarafından yapılması gerekmektedir. Celaliye diğer ismi ile Kamiloba böcek ilaçlama servisimiz size istediğiniz her konuda ve her aşamada destek olacaktır.

Haşereler Yaşam Alanlarımıza Nasıl Ulaşır?

Haşereler, doğal yaşam alanlarında su ve besin kaynağı bulamadıklarında hemen türlü arayışlar içine girerler.

  • Haşereler, besin ve su kaynağı bulmak için evlerimize girerler,
  • Yuvalanmak ve üreme evrelerini gerçekleştirmek için kapalı mekanları seçerler,
  • Nem, rutubetin olduğu yerler onlar için cezbedicidir,
  • Banyo ve Tuvaletten içeri sızmayı rahatça başarırlar,
  • Kapı aralıkları, pencere, cam, şömine gibi yerlerden rahatlıkla girerler,
  • Duvar çatlakları, ahşap yarıklarından ev ve ş yerlerimize girebilirler.

Mücadele ve Yöntemler

Kemirgen, Uçan haşere, Asalak ve Parazitler için modern ve son derece sağlıklı uygulama yöntemlerimiz bulunmaktadır. Uyguladığımız tüm teknikler, insanlarla barışçıl aynı zamanda çevre dostu uygulamalardır. İlaçlama esnasında ve sonrasında evinizde, eşya ve cam, duvar gibi alanlarda kesinlikle bir iz, leke kalmaz.

Uygulamalarımız; Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama ve Fare İstasyonlarıdır.

7/24 Hizmet ve Hızlı Servis

Celaliye böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Günün her saatinde servisimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli tüm izin ve ruhsata sahiptir. TSE standartlarına uygun tescil belgelerini barındırmaktadır. Ayrıca sizlere Garantili İlaçlama ve Ekonomik Fiyatlar sunar. Kalıcı çözümler için bizi hemen arayın. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kumburgaz Böcek İlaçlama
Tepecik Böcek İlaçlama
Mimarsinan Böcek İlaçlama
Celaliye Böcek İlaçlama
Büyükçekmece Böcek İlaçlama