Firmamızın Kumburgaz böcek ilaçlama şubesi; asalak, parazit, kemirgen, uçan haşereler, sürüngenler ve diğer tüm zararlı canlıların ilaçlanması hususunda hizmet vermektedir. Firmamız, insana ve doğaya saygı ilkesiyle yola çıkmış olup, zararlı canlıların, ev ve iş yerlerimizde tahribata ve can sağlığına neden olan haşere türlerine, anında müdahale ederek somut sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Haşerelerle Mücadele

Yaz aylarının gelmesiyle sıcaklıkların artması tüm canlılarda olduğu gibi haşerelerde de hareketliliğe neden olmaktadır. Özellikle ev ve iş yerlerimizde ve bahçe alanlarında sıkça rastladığımız karıncalar tamamen yaşam alanlarımızı işgal etmişlerdir. Gıda, un ve unlu mamullerin imal edildiği kuruluşların en çok karşılaştığı ve baş edemediği tek sorundur karıncalar. Ayrıca evlerimizde buzdolabı kenarlarında, tezgah altlarında, pencere kenarlarında, balkonlarda gördüğümüz karınca sürüleri giderek rahatsızlık vermeye başlamaktadır. Karıncalar, güçlü ve çalışkan özelliklileriyle bilinirler. Sürü halinde arka arkaya sıralanmış vaziyette görülürler. Karınca türleri yaşadığımız alanlarda farklılıklar gösterebilmektedir. Ancak her karınca türünün verdiği tahribat hemen hemen aynıdır. Karıncalarla mücadele konusunda evde ilkel yöntemler kullanılsa da günümüz modern şartlarında artık etkin bir ilaçlama sistemiyle karınca istilasında tamamen kurtulmak mümkün.

İlaçlama yöntemlerimiz

Jel ilaçlama: Çoğu zaman canlıların konuşlandığı dar alanlarda tercih edilen bir yöntemdir.

Kokulu İlaçlama; Haşerelerin türüne ve cinsine göre saptanan etkili bir yöntemdir.

Kokusuz İlaçlama; Ev ve işyerlerinde kokuya maruz kalmamak adına tercih edilen bir diğer yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. İlaçların kokulu ve kokusuz olmasından ziyade tesirli ve kalıcı sonuçlar elde etmesi önemlidir.

Fare istasyonları; Fareler, haşereler arasında farklı bir sınıflandırmadadır. Fareler için üretilen ilaçlar keskin ve çok zehirlidir. Bu nedenle farelerin bulunduğu alanların tespitinden sonra yapılan istasyon uygulaması kesin sonuçlar elde etmemizi sağlar.

Müşteri Temsilcimiz 7/24 Hizmetinizdedir

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan, TSE belgesine sahip firmamız aynı zamanda Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarıyla karınca ve diğer haşere türlerini yok etme konusunda sizlere hizmet vermektedir. Sağlığınızı tehdit altında bırakmayın. Doğru ve uzman ellerde ilaçlama yapmak için mutlaka sitemiz üzerinde talep formunu doldurarak ya da doğrudan 7/24 hizmet veren müşteri temsilcimizi arayarak hem teknik destek alabilir hem de randevu saati talebinde bulunarak, kaliteli, güvenli ve ekonomik ilaçlama yaptırabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Kumburgaz Böcek İlaçlama
Tepecik Böcek İlaçlama
Mimarsinan Böcek İlaçlama
Celaliye Böcek İlaçlama
Büyükçekmece Böcek İlaçlama