Kurumsal firmamızın İstanbul Çatalca şubesine bağlı Karacaköy böcek ilaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

Zehirli örümcekler ve zararlı canlı türlerinin insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri yadsınamayacak kadar fazladır. Haşere türleri ve kemirgenlerden kurtulmak için ilaçlama uygulaması yapmak gerekmektedir. İlaçlama uygulamaları da rastgele yapılmamalıdır. Çünkü ilaçlama çok ciddi bir uygulama alanıdır ve kesinlikle uzman gerektirir. Karacaköy servisimiz size her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır. 

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Firmamıza gelen talepler doğrultusunda ilaçlama yaptığımız alanlar; Lokanta, Fırın, ev ve iş yerleri, siteler, bina ve bodrum katları, açık arazi ve tarla, park ve bahçe alanları, gemi ve yatlar, okullar, yurtlar, hastaneler, ardiyeler, depo ve ambarlar.

En Sık İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle özellikle salyangoz, hamamböcekleri ve kemirgenlerde ortaya çıkmaya başladılar. Genel olarak ilaçlama yaptığımız türler; Yılan, çıyan, kertenkele, salyangoz, ev faresi, lağım faresi, sıçan, pire, kene, bit, güve, çekirge, kulağakaçan, kakalak, uyuz böceği, tespih böceği, sinek, sivrisinek, akrep, örümcek, karınca, yaban arısı ve daha pek çok zararlı canlı türünü kontrol altına alabilmekteyiz.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız ruhsata sahiptir. Kullandığımız bütün ilaçların belgeleri ve sertifikaları mevcuttur. Ayrıca TSE standartlarına uygundur. Size garantili ve kesin sonuçlar sunuyoruz. Düşük fiyat ve ekonomik seçeneklerle hizmetinizdeyiz. Sizde haşerelerden kurtulmak için 7/24 çağrı merkezimiz üzerinden bizleri arayabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
ÇatalcaBöcek İlaçlama
Binkılıç Böcek İlaçlama
Çiftlikköy Böcek İlaçlama
Karacaköy Böcek İlaçlama