Alemdağ Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın Alemdağ böcek ilaçlama şubesi, haşerelerin ilaçlanması konusunda hizmet vermektedir. Başta Alemdağ olmak üzere tüm mahallelerine böcek ilaçlama uygulaması hizmeti sunmaktadır. Haşere ilaçlaması bazen gerekli alanlarda düzenli olarak yapılması önerilmektedir. Binalar ve insan nüfusunun kalabalık olduğu yerlerde periyodik olarak böcek ilaçlaması yapmak uygundur.

Periyodik İlaçlama Yöntemleri

İstanbul’un her noktasında hizmet verdiğimiz ilçeler ve semtlerde periyodik ilaçlama yapmaktayız. Alemdağ İlaçlama şubemiz, hem ev ve iş yerlerinizde hem de tüm kamu ve kuruluşlarda periyodik ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Periyodik ilaçlama yöntemlerinden bahsedecek olursak; ilgili alanın zararlı canlı türlerden belli aralıklarla uygulanarak büsbütün temizlenip atılmasıdır.  Böcek ilaçlama işlemi kesinlikle ve kesinlikle uzmanlık gerektiren bir durumdur. Mutlaka profesyonel destek gerektirir. Haşere grupları da kendi içinde tür ve cins olarak farklı sınıflandırılmaktadır. Bu türler; Omurgalı ve omurgasız, uçan haşereler ve kemirgenler olmak üzere kendi içinde çeşitlilik göstermektedir. Pirelerin periyodik ilaçlama tekniği sıvı diğer adıyla püskürtme adını verdiğimiz bir yöntemle gerçekleşmektedir.

Periyodik İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Alanlar

Başlıca hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır; Hastaneler, havaalanları, Alışveriş merkezleri, dershaneler, yurtlar, restoranlar, fırınlar, oteller, otoparklar, tekstil atölyeleri, fabrikalar, mobilya doğrama atölyeleri, depolar, ambarlar, ardiyeler, müştemilatlar, lokanta, gemiler, balıkçı barınakları, Askeri birlikler, park ve bahçeler, mağazalar, otobüsler, uçaklar, sinema salonları ve açık araziler.

Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerle mücadele konusunda, sıklıkla uygulanan bazı teknik ve yöntemler bulunmaktadır.

  • Sıvı (Püskürtme) ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları ve Fare düzenekleri

Alemdağ servisimiz, lisanslı ve kaliteli, Sağlık Bakanlığından onaylı, TSE yetki belgesiyle en çok tercih edilen lider firma statüsündedir. Böcek ilaçlama hizmeti konusunda kusursuz işleyişini sürdüren firmamızdan 7/24 çağrı merkezlerimizden dilediğiniz an destek alabilirsiniz.  Günün her saatinde müşteri temsilcimize ulaşarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Size her zaman en ekonomik fiyatlar sunan firmamızı aramanız yeterlidir.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Çekmeköy Böcek İlaçlama
Ömerli Böcek İlaçlama
Alemdağ Böcek İlaçlama
Taşdelen Böcek İlaçlama