Taşdelen Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Çekmeköy şubesi adı altında faaliyet gösteren Taşdelen böcek ilaçlama servisimiz haşereleri kontrol altına alma konusunda titizlikle hizmet vermektedir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey 7/24 hizmet veren servisimizle irtibat kurmak. Alanında uzaman merkez operasyon görevlileri ve eğitimli saha personellerimiz ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere profesyonel destek sağlayacaklardır.

Mücadele ve Yöntemler

Kurumumuz 15 yılı aşkın bir süredir İstanbul başta olmak üzere tüm ilçe semtlere ve tüm mahallelerde böcek ilaçlama uygulaması hizmeti sunmaktadır. Haşerelerle mücadele etme ve güvenle kontrol altına alma konusunda çeşitli teknik ve yöntemler uygulanmaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle kabuğuna çekilen zararlı canlı türleri ev ve iş yerlerimizde boy göstermeye başlamışlardır. Bu zararlı haşere türlerinden kurtulmanın en etkin yolu servisimizden sağlayacağınız uzman desteğidir.

Başlıca mücadele ve yöntemlerimizi bu ana başlıklar altında toplamamız mümkündür.

Sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemi, jel ilaçlama ve fare istasyonları ile düzenekleridir.

Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsata sahiptir. Yine TSE tarafından kalite standartlarını taşımaktadır. Bu yönü ile gönül rahatlığı içinde yaşam alanlarımızı zedeleyen haşerelere karşı sağlam ve kesin sonuçlar elde etmemiz mümkündür.

Taşdelen servisimizi günün her saatinde arayabilir ve ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ziraat mühendislerimiz tarafından hassasiyetle gözlemlenen ilaçlarımız tesirli ve garantilidir. Firmamız ayrıca Dünya Sağlık Örgütü tarafından da desteklenmektedir. Kullandığımız ilaçlar tamamıyla çevre dostudur. Hem sağlığınızı hem de ekonominizi sarsmadan kullanabileceğiniz tarzda içeriklere sahiptir. Sizlerde yaşam alanlarınızı kısıtlayan, itila eden ve tahribatlara neden olan zararlı canlı türlerinden kurtulmak için hemen bizi arayın.   

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Çekmeköy Böcek İlaçlama
Ömerli Böcek İlaçlama
Alemdağ Böcek İlaçlama
Taşdelen Böcek İlaçlama