Cevizlik ilaçlama servisi tüm böcek, haşere ve kemirgenlere karşı mücadelede çeşitli ilaçlama yöntemlerini uygulayarak bu canlıları etkisiz hale getiren profesyonel bir şirkettir. Uygulanan ilaçlama yöntemleri Dünya Sağlık Örgütü standartlarına uygundur. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçlama hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Hizmetimiz sonrasında müşterilerimize yasal olarak gerekli bütün evrakları teslim etmekteyiz. Evlerinizde, iş yerlerinizde, marketlerinizde, restoranlarınızda kısacası yaşadığınız her alanda rastladığınız böcek, haşere ve kemirgen türlerine karşı etkili çözümler sunmaktayız.

Böcek İlaçlama Nasıl Olmalı

İlaçlama sektöründe çok sayıda korsan servisin yer aldığı unutulmamalıdır. İlaçlama yaptırmadan önce firmanın güvenirliğini test etmelisiniz. Korsan firmalar insan sağlığına zarar veren ilaçları kullanırlar. Böceklerden kurtulmak isteyen insanlar daha büyük sorunlarla, sağlıksal problemlerle karşılaşabilir.

Cevizlik ilaçlama servisi bünyesindeki tüm personeller ilaçlama konusunda gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli kişilerdir. Bünyemizde ilaçların denetimini yapan ziraat mühendisleri bulunmaktadır ve ilaçlama uygulamaları baştan aşağı kontrol halinde yapılır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Pire, bit, fare, hamam böceği, tahtakurusu, akar, arı, sivrisinek, karınca, çıyan gibi akla gelebilecek tüm zararlı canlılara ilaçlama yaparak sizlere kalıcı sonuçlar sunuyoruz.

İlaçlama işlemine başlamadan önce alanda görülen böcek türü belirlenir ve bu canlının anatomisine göre ilaçlama uygulaması yapılır. Her böcek aynı ilaca aynı tepkiyi göstermez. Bakırköy Cevizlik böcek ilaçlama şirketi kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemleri ile alanda görülen tüm böcek türlerini yok edebilmektedir.

İlaçlama Yapılan Böcekler

İlaçlama hizmetimiz dahilinde pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, arı ilaçlama, bit ilaçlama, fare ilaçlama, çıyan ilaçlama, dana burnu ilaçlama, deri böceği ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama, güve ilaçlama, halı böceği ilaçlama, kakalak ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, kara fatma, kara sinek, karınca, kene, kulağa kaçan, örümcek, salyangoz, sivrisinek, tahta kurdu, tahta kurusu, tatarcık, tesbih böceği, uyuz böceği, akar (mite) ilaçlama, kırkayak, çekirge, akrep ilaçlama uygulamalarımız mevcuttur. Ayrıntılı bilgi almak için İzmir böcek ilaçlama hattımızı arayabilirsiniz.

Cevizlik Böcek İlaçlama Fiyatları

Profesyonel servis olan Cevizlik ilaçlama bu zararlı canlılarla mücadelede çözüm ortağınız olmaya hazır. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Böcek, haşere ve kemirgenlerle ilgili merak ettiğiniz her konu hakkında danışma hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.