Cumhuriyet mahallesi Şişli ilçesinde yer almaktadır. Yaşam alanlarınızda yuva yaparak sağlığınızı ve çevrenizi tehdit eden haşere ve farelere karşı Cumhuriyet böcek ilaçlama servisi olarak kesintisiz ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

HAŞERELER İNSANLARI ISIRIR MI?

Haşereler beslenme şekillerine bağlı olarak insanları ısırırlar. Özellikle besin ihtiyacını insan ve hayvan kanı emerek gideren haşere türleri insanları ısırmaktadır. Pire, kene, bit, sivrisinek, tahtakurdu gibi haşere türleri insan kanı emerken insanları ısırmaktadır. Bu haşerelerin insanları ısırması sonucu cilt rahatsızlıkları görülmektedir. Haşerelerin ısırdığı bölgede kaşıntı, kızarıklık, şişme ve kaşıntıya bağlı yara izleri oluşmaktadır. En büyük problem ise insanları ısıran haşere türlerinden insanlara doğrudan geçen virüsler veba, humma, sıtma, dizanteri, tifüs gibi ciddi hastalıklara neden olmaktadır.

Cumhuriyet böcek ilaçlama firması olarak tüm haşere türlerine karşı ilaçlama yaparak haşerelerden gelebilecek tüm zararların önüne geçmekteyiz.

İLAÇLAMA SONRASI HAŞERE VE FARELER ETKİSİZ HALE GELİR Mİ?

Alanında uzman bir kadroyla hizmet veren profesyonel böcek ilaçlama firmalarından destek alındığı takdirde kalıcı çözümlerle, kısa sürede haşere ve fareler etkisiz hale gelecektir.

Cumhuriyet böcek ilaçlama şirketi olarak, kullanmış olduğumuz ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Yaşam alanlarınızda var olan haşere ve fare türünü tespit eden profesyonel ilaçlama personelimiz ardından en etkili ilaçları belirler. Belirlenen ilaçlarla ilaçlama yapılacak alana ve haşere türüne etki edecek ilaçlama yöntemi belirlenir. Böylelikle kısa sürede haşere ve fareler etkisiz hale gelir.

NASIL İLAÇLAMA HİZMETİ ALABİLİRİM?

Cumhuriyet böcek ilaçlama firmasından ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz tarih ve saatte ilaçlama personelimiz haşere problemi olan alana gelerek çalışmalarını sürdürecektir. Müşterimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile kaliteli hizmet sunmaktayız.