Atışalanı Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın, Atışalanı böcek ilaçlama şubesi tüm haşere sorunlarınıza karşı profesyonel hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa yakası, Esenler ve tüm semt ve mahallelerinde faaliyet gösteren firmamız insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen zararlı canlı türlerini yaşam alanlarınızdan adeta silerek kalıcı çözümler sunmaktadır.

Haşerelerle bireysel olarak mücadele etmenin çok zor olduğunu belirtmekte fayda vardır. Özellikle piyasada satılan kalitesiz ilaçlar insan sağlığını tehdit ederken, bu duruma amatör bir böcek ilaçlama yöntemi de eklenince sonuç kaçınılmaz oluyor. Bu yöntemle yapılan haşere ilaçlamaları, hastalıklara ve zehirlenmelere neden olabilmektedir. Evinizde ve iş yerlerinizde zararlı canlı türlerine rastlamanız durumunda firmamızı aramanız ve profesyonel bir destek almanız daha doğru ve kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.  

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Böcek ve kemirgen türleriyle ilgili yoğun olarak gelen şikayetler ve talepler neticesinde en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleri şunlardır; Fare, ev faresi, fındık faresi, çatı faresi, pire, kene, bit, hamamböcekleri, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, yılan, çıyan, akrep, örümcek, güve, karınca, yaban arısı, eşek arısı, kertenkele, çekirge, halı böceği, uyuz böceği, kırkayak, tahtakurusu, danaburnu, akar, sıçan, tatarcık mayt en çok ve en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleridir.

Mücadele ve Yöntemleri

Kurumsal böcek ilaçlama şubemiz olan Atışalanı servisimiz,  haşere ve türlerine karşı kesin sonuç veren teknik ve yöntemler kullanmaktadır.

  • Bu yöntemler;
  • Sıvı ilaçlama,
  • Kokulu ilaçlama,
  • Kokusuz ilaçlama,
  • Jel ilaçlama,
  • Fare istasyonları ve Fare düzenekleridir.

Çevrenizde gözle göremediğiniz pek çok haşere türü size ve bütçenize ciddi zararlar vermektedir.  Böcek ilaçlaması asla tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir iş değildir. Sıradan ve tesiri olmayan ilaçları evde kesinlikle kullanmamanızı öneriyoruz. İnsan sağlığı ve doğaya saygı ilkemizle 17 yıldır sektörde hizmet veren firmamız haşereleri yok etme konusunda uzman tek firmadır.

Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ve TSE yetki belgelerine sahiptir.  7/24 hizmet veren Atışalanı böcek ilaçlama servisimizden müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu saati alabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Esenler Böcek İlaçlama
Atışalanı Böcek İlaçlama
Karabayır Böcek İlaçlama
Esenler Sanayi Böcek İlaçlama