Kurumsal firmamızın Esenler şubesi birimi altında faaliyet gösteren Karabayır böcek ilaçlama servisimiz haşere türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlama uygulamaları ve yöntemleri konusunda uzman ve profesyonel ekiplerce yapılması gereken hassas bir konudur. İnsan sağlığını tetikleyen haşerelerin çevreye yaydıkları mikrop ve salgın hastalıklar birer ölümcül tehlike halinde yaşam alanlarımızda dolaşmaktadır.  Bu tehlikelerden arınmanın en etkin yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. Ev ve İş yerlerimizde zaman zaman hissedilen kokular haşerelerin bu alanlarda yaşadığına dair sinyaller vermektedir. İletişim ağları üzerinden satışa sunulan, lisanssız ve bandrollü olmayan korsan ilaçlar, sahip oldukları zararlı kimyasal maddeler, insanlar üzerinde alerjik reaksiyonlar gösterebileceği gibi çeşitli zehirlenme olaylarını da beraberinde getirir.  

Piyasalarda satılan bu tür ürünlere kesinlikle itibar etmeyin.

En Sık Uyguladığımız İlaçlama Türleri

Böcek ilaçlaması ve haşereleri kontrol altına almak adına geliştirilen uygulamaların başında Sıvı ilaçlama adını verdiğimiz püskürtme yöntemi haşereler için etkin bir silahtır. Bunu yanında özellikle yas mevsimlerinde sahneye çıkan hamamböcekleri için uygulanan Jel ilaçlama yöntemi böcekler üzerinde oldukça etkili ve tesiri yüksek bir yöntemdir. Kapalı ve açık mekanlarda ev ve iş yerlerinde uygulanan etkin diğer bir yöntem ise; Kokulu ve Kokusuz ilaçlama yöntemidir. Kemirgenlerin boy gösterdiği alanlar için geliştirilen, Fare istasyonları ve Fare düzenekleri sayesinde hepimizin kabusu olan kemirgenlerden bu teknik ve yöntemlerle kurtulmamız mümkündür.

Yukarıda saydığımız uygulamaların uzman firma ve ekiplerce gerçekleştirilebileceğini unutmayın.

Asalak türleri; Pire, bit, kene, Kemirgen türleri; Fare, sıçan, köstebek, Sürüngenler: Yılan, kertenkele, Uçan haşereler; Güve, Çekirge ve Akrep, çıyan gibi daha pek çok zararlı haşere türlerine karşın Karabayır servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından yetkili ruhsata sahiptir. Ayrıca TSE standartlarına uygun kalite belgeleri ve sertifikaları bünyesinde barındırmaktadır. 7/24 geniş hizmet ağı ile ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden istediğiniz saat için randevu kaydı oluşturabilir, garantili ve en ekonomik fiyatlarla böcek ilaçlaması yaptırabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Esenler Böcek İlaçlama
Atışalanı Böcek İlaçlama
Karabayır Böcek İlaçlama
Esenler Sanayi Böcek İlaçlama