Esenler Sanayi Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Esenler şubesine bağlı olan Esenler böcek ilaçlama servisimiz, tüm zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına lama konusunda hizmet vermektedir. Servisimizi günün her hangi bir saat diliminde arayabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.  7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz bu konuda size gerekli yönlendirmeleri sağlayacaktır.

Haşere İlaçlama, Mücadele ve Yöntemleri

Haşerelerin kontrol altına alınma süreci deneyimli firma ve eğitimli kadrolu kişiler tarafından uygulanması gereken bir uygulamadır. Haşereler, her safhada insan sağlığını tehlikeye atar. Haşereler üreme evrelerini genellikle yaz mevsiminin başlarında gerçekleştirir. Haşereler çok hızlı ürerler ve genellikle topluluk halinde yaşarlar. Haşerelerin sebep olduğu hastalıklar ölümcül sonuçlara kadar uzanmaktadır. Uzman kontrolünde yapılacak olan böcek ilaçlama yöntemleriyle, tüm zararlı canlıları hayatınızdan tamamen çıkarabilirsiniz.

Bu uygulamalar neler?

Sıvı ilaçlama yöntemi, Jel ilaçlama yöntemi, Kokulu ve Kokusuz ilaçlama yöntemi, Fare istasyonları ve düzenekleri olarak sıralamamız mümkün.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

İnsanların yaşadığı her yerde hemen hemen tüm haşere türlerinin varlıklarını sürdürdüğünü biliyoruz.  Gelen talep ve şikayetler doğrultusunda en çok ilaçlama yaptığımız alanlar; Ev ve iş yerleri, hastane ve okullar, Siteler ve bodrum katları, Gemi ve uçaklar, Otoparklar, lokanta ve fırınlar park ve bahçe alanları gibi şikayet ve talepler doğrultusunda ilaçlama uygulaması yapmaktayız.

Esenler Sanayi böcek ilaçlama servisimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Çağrı merkezlerimizden dilediğiniz saatlere uygun randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız, TSE yüksek kalite ve standartları bünyesinde barındıran tek lider firmadır. Garanti, düşük fiyat ve kalite kurumsal firmamızın görevidir. Sizde hemen müşteri temsilcimizi arayarak haşere problemlerinizden kurtulabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Esenler Böcek İlaçlama
Atışalanı Böcek İlaçlama
Karabayır Böcek İlaçlama
Esenler Sanayi Böcek İlaçlama